Přejít na obsah

kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ


Koldavideo

Doporučené příspěvky

Tak delas blbe to, ze ty jen otevres LCode CZ a kliknes pro nahrani popisku aniz bys tam vlozil kod pro cenralni elektriku! Musis nejdriv spustit VAG-COM zvolit jednotku 09-Centralni elektrika dat Kodovani-07 a tento kod prekopirovat do LCode CZ a az potom kliknout na nahrani popisku pro Tvoji jednotku!

Ty delas chybu v tom ze nejdriv chces nacist popisek a tam se ti automaticky nacte "nejaky" kod z GATEWAY! CHYBA

EmItXYRjmG.jpg

Musis to udelat takhle:

1. Vybrat jednotku ve VAG-COMu 09-Centralni elektrika

yDOC8ZNFLN.jpg

2. Vybrat Kodovani-07

8dDnvfztED.jpg

3. Zkopirovat kod do LCode

CpnHDXIc1y.jpg

nix4FS8zjN.jpg

4. Nacist popisek k jednotce (zalezi na typu-oznaceni jednotky)

QQ2i47rRnE.jpg

1oWolbvvFp.jpg

5. Popisek je nactenej v Lcode, muze se upravovat...

kUxaobLiRU.jpg

6. Upraveny kod prekopirovat zpet do VAG-COMu...kliknout na START

OcbDLc2EOz.jpg

7. HOTOVO :)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdavim vsechny,koupil jsem si dignosticky kagel OBD II,udelal jsem vse k tomu potrebne ale jak jsem ho napojil tak jsem skoncil na mrtvem bode,je to do roku O4,nejde nic,chci se zeptat pročitam to tady jak zbesilej a mam v tom desnej mazec,mam O2 rok O5,kdyz chci udelet si par vylepseni jak vytvoril Doli to tema staci mi na to Hex-Can USB VAG 704.1 nebo musim mit jinej uz novej soft?prosim kde popripade objednat ten set kabel i se softem.....diky.Sorry ze se ptam jak blb ale cim vic procitam tak jsem vic ztracenej....................... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas kabel, co umi auta do roku 2004, tak mas pravdepodobne KKL kabel a s tim na O2 neudelas vubec nic ...

Na O2 potrebujes HEX-CAN kabel (je jedno celkem jakou verzi) - pokud bys chtel original, mas tam upgrady na vyssi verze zdarma, ale zase stoji docela dost. S klonem si v pohode vystacis a za mnohem mensi penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Robert: a už si to skúšal??? pretože viacerí áno a nejde to...

Nazdar,

mam Octavii II, r.v. 2008 a s kabelem KKL a VAG-COM 304 se normálně spojím s řídící jednotkou motoru - OBDII.

Zkoušel jsem to třeba i na Audi A4 2006, taky to šlo, ale na některých autech to hlásí - příliš mnoho chyb v komunikaci-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zkoušel jsem kabel KKL, dá se sehnat i za 500kč, na O2 r.v.2005 a funguje, ale pozor pouze přečtení chyb. Nějaké nastavování či změna nefunguje, vše je totiž řešeno přes CAN zběrnici a k tomu je třeba HEX-CAN kabel + soft. Takže kdo touží po levné kontrole základních věcí na O2 tak si KKL může pořídit.

Ovšem dle mě je to tak 5% co dokáže KKL kabel oproti HEX kablu s O2...... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...