Přejít na obsah

Předělaní spodek palubky na facelift


Rygy

Doporučené příspěvky

Víš co mi dalo práce sehnat v nepoškozeném stavu ty podělaný 3 šedý plasty? Zrovna si nedovedu představit, kde bych sehnal vrch palubky tak pěkný, abych si ho bez obav mohl dát do auta. Leda tak že bych si ho koupil novej. Jsem dost velkej magor na vrážení prachů do auta, ale že bych dal za vršek palubky 12 000,-??? Pak další věc, přece si nebudu piplat šedý interiér s černou, tak jako to máš ty. Když černou, tak všechno a ne na půl.

Jinak dík za radu, na to bych sám nepřišel. :palec2:

Mi se to podařilo vyřešit instalací karbonovýho krytu palubovky - což částečně zakreje spáru a zbytek jsem vyřešil nacpáním starý pirellky do tý mezery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se to podařilo vyřešit instalací karbonovýho krytu palubovky - což částečně zakreje spáru a zbytek jsem vyřešil nacpáním starý pirellky do tý mezery.

aha ho? Můžeš mi prosím poslat "inspirační" foto mejlem? Moc by jsi mi tím pomohl. skywolker2005@volny.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP!!

klucani prosím poraďte mi, jak tady u ruč. brzdy drží ta přední část plast. tunelu. koupil jsem držák podle etky a nějak si s tím nevím rady. když plech dám na šroub od ruč. brzdy, tak je o proti plastu strašně nízko. držák přišroubovaný na plastu je vysoko (cca 2cm) nad držákem ruč. brzdy a není kam chytit závit. co dělám špatně??? nebo co mi ještě chybí???

 

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP!!

klucani prosím poraďte mi, jak tady u ruč. brzdy drží ta přední část plast. tunelu. koupil jsem držák podle etky a nějak si s tím nevím rady. když plech dám na šroub od ruč. brzdy, tak je o proti plastu strašně nízko. držák přišroubovaný na plastu je vysoko (cca 2cm) nad držákem ruč. brzdy a není kam chytit závit. co dělám špatně??? nebo co mi ještě chybí???

Milane chybí ti takové prodloužení je to z jedné strany matice a z té druhé je šroub .Je to takový nádstavec. :) Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to dobře chápu, tak na první foto mám daný držák u ručky dobře. Tu výšku dělá to prodloužení! Etka o těchto kouscích mlčí, nevidím je tam! Máte je někdo doma zbytečně? Kdybych aspoň měl obj. číslo, tak si je koupím...

asi budu muset projevit zámečnický um a vyrobit si je.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak sem se dneska pustil do prvniho - neuspesneho pokusu o predelani spodku pristrojovky za novejsi sedivy... A mam tu par dotazu pro zkusene :-)

1) Jake je cislo toho drzaku, co je u rucky a drzi stredovy tunel? + Daji se nekde sehnat ty nastavce, pomoci kterych se drzak prisroubuje?

2) V puvodnim tunelu je dira na construct, jenze neni jen pro samotny zamek, co zajizdi pri zamceni dolu, ale je o dost vetsi, takze je videt kruh kolem zamku, da se nekde sehnat guma, co se da do vyrezane diry v tunelu, aby se zakryla nepresnost rezu? :-) neexistuje nejaka sablona, podle ktery by se to dalo vyrezat?

3) Kolik existuje cernych ramecku kolem radia? Myslel jsem, ze jeden a je stejny jak pro novejsi sedy pristrojovky tak pro ty cerny. Evidentne ne, mam tu jeden s 2din dirou a manual klimatizaci, jenze spodni cast je jaksi uzsi nez je potreba, nahore pasuje OK...

4) no a posledni dotaz, nevite nekdo na co je konektor, ktery je na fotce? Byla v nem zaslepka a je nekde tam, kde je u novejsich tunelu zapalovac.

post-2805-1216048800_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano zadni popelnik je osvetlen - na fotce neni v te objimce zarovka - bohuzel neda se jen dokoupit samotna zarovka,ale bohuzel celej ten plast co drzis s nasunutou zarovkou - cena je neuveritelna - tak jsem tam dost pracne zarovku nabodoval,ruzne upravil a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Milane chybí ti takové prodloužení je to z jedné strany matice a z té druhé je šroub .Je to takový nádstavec. :) Neználek

Chtel bych se zeptt zda se jedna o stejne prodlouzeni jake se pouziva na loketku.

A jeste bych mel jeden dotaz ohledne vrsku palubky.Pokud budu menit vlnu za kaplicku musi se menit a takova ta kovova roura(nebo spis vyztuha,nevim jak to nazvat,to co je na obrazku)nebo muze zustat ta stara.

post-488-1237973633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...