Přejít na obsah

Zápach v autě bez klimatizace


mode

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

nevím, možná jsem někde něco přehlídnul ale taky mám možná jiný zápach. Mám fabii 1,2 47 kW, rok starou a má najeto 4 000 km. Kdykoliv ji otevřu, je cítit v interiéru takový jakoby zatuchlý zápach. Něco podobného jako když vypnete klimu a ještě chvíli jedete. Takové vlhké něco.

V servisu mi udělali servis po 1 roce ale na nic nepřišli. Nechal jsem auto otevřené přes noc ale pomohlo to jen trochu. Nevíte někdo, čím to je a jak se toho zbavit? Jinak jsem s autem spokojený ale tohle mě dostává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, možná jsem někde něco přehlídnul ale taky mám možná jiný zápach. Mám fabii 1,2 47 kW, rok starou a má najeto 4 000 km. Kdykoliv ji otevřu, je cítit v interiéru takový jakoby zatuchlý zápach. Něco podobného jako když vypnete klimu a ještě chvíli jedete. Takové vlhké něco.

V servisu mi udělali servis po 1 roce ale na nic nepřišli. Nechal jsem auto otevřené přes noc ale pomohlo to jen trochu. Nevíte někdo, čím to je a jak se toho zbavit? Jinak jsem s autem spokojený ale tohle mě dostává.

Já mám stejnej problém. Když sem na podzim auto koupil byl ten zápach docela silnej něco jako zatuchlina myslel sem že to bylo od sedaček tak sem je nechal vyčistit, a přes zimu to bylo v pohodě. Ale teď jak je teplejš a ráno nasednuá do auta cejtim to zase. Takže ze sedaček to nebude. Ještě nechám vyčistit klímu a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle mi taky jednou smrdělo jedno auto a né na to přijít...nakonec jsem zjistil, že se mi do kufru pod koberec dostává vlhko. Na kobečku ze shora nebylo nic poznat, ale pod ním ta vlhkost pěkně hnila a příšernej zatuchlej smrad, takže milej koberec ven, vyčistit, vysušit a najít tu netěsnot. Takže né každé mlžení oken smrady a pod se musí hladat ve předu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stejnej problém. Když sem na podzim auto koupil byl ten zápach docela silnej něco jako zatuchlina myslel sem že to bylo od sedaček tak sem je nechal vyčistit, a přes zimu to bylo v pohodě. Ale teď jak je teplejš a ráno nasednuá do auta cejtim to zase. Takže ze sedaček to nebude. Ještě nechám vyčistit klímu a uvidim.

takže ti tam něco v teple hnije !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tip. Už jsme si připadal jako pes. Očichával jsem kdeco.. Taky mi přišlo, že to jde ze sedaček ale když píšeš, že to v nich asi nebude, tak bych šel na ty koberce. Sice jsem k nim čichal taky (a připadaly mi ok) ale ta vlhkost pod nima má logiku.

Akorát nevím, jak se vyndávají. Je potřeba vyhodit sedačky? No, kouknu a něco vykoumám. Hlavně to zkusím někde odklopit a šáhnu tam rukou ať jsem chytřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte.Loni touhle dobou jsem fabku kupoval a po par dnech jsem si vsiml zapachu ve voze.Nechal jsem interier vycistit,ale zapach nezmizel.Pricital jsem to nekvalitne odvedene praci-protoze byla nekvalitni.Po par tydnech zapach zmizel a byl klid.Ale pred tydnem se objevil zas.Mozna to ma spojitost s temi lijaky ted,ale vevnitr jsem nic mokreho nenasel-tapec,koberce a pod.Je to zakovy zatuchly smrad-Nemate nekdo napad,kam se jeste podivat?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcíplá kočka lol já jsem si taky nechal čistit interier a taky zápach,páč to neuschlo pořádně.....nejvíc to je když se auto nechá na sluníčku a pak otevřete..tak to nechat pořádně vyvětrat....udělal jsem to...a lepší....ten zápach máš jen když je teplo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcíplá kočka lol já jsem si taky nechal čistit interier a taky zápach,páč to neuschlo pořádně.....nejvíc to je když se auto nechá na sluníčku a pak otevřete..tak to nechat pořádně vyvětrat....udělal jsem to...a lepší....ten zápach máš jen když je teplo???

jo,to je mozne ze poradne neproschl,ale to bylo loni ,ale co letos?Spis bych rek,ze kdyz je slunicko je intenzivnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pak jo že loni....ve sto dváce šáde mě chcípla myš v tunelu.....to bylo něco...bleee...mě to už moc nesmrdí...ale....na sluníčku trošku...vážně ti tam neteče???

no nikde jsem nic nenasel,leda zeby to jen protikalo dverma a tapec by byl vlhky jen zevnitr dveri-je to mozne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám úplně stejnej problém... před týdnem se mi autě objevil smrad... podle čuchu klasická kočičina... ale žádná tam nebyla... alespoň o žádný nevim :kuk: tak po cca 10 vreřinách po nastartování kdy začne alespoň trochu foukat ventilace to zmizí... asi zkusím vyčistit sedačky mokrou cestou... a uvidím jestli to pomůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.Loni touhle dobou jsem fabku kupoval a po par dnech jsem si vsiml zapachu ve voze.Nechal jsem interier vycistit,ale zapach nezmizel.Pricital jsem to nekvalitne odvedene praci-protoze byla nekvalitni.Po par tydnech zapach zmizel a byl klid.Ale pred tydnem se objevil zas.Mozna to ma spojitost s temi lijaky ted,ale vevnitr jsem nic mokreho nenasel-tapec,koberce a pod.Je to zakovy zatuchly smrad-Nemate nekdo napad,kam se jeste podivat?Diky

někam ti zatéká-kamkoliv, do kufru pod koberce, do dveří, a prostě tam ta voda hnije, když je pár dní pěkně, tak to vyschne a je do příštího vlhkého počasí klid. Takže zalez pod koberce a hledej kde ti pod nima hnijou ty mazlavý vlhký sračky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za snahu.Řešení bylo daleko sporadičtější.Před 14 dny mi praskl kelímek se šlehačkou a jak se udělalo teplo začala smetana kvasit.Koberec z kufru jsem vyndal a teď se suší.Už se těším ,jak auti bude vonět po černém lenoru.Prý se dají i sundat potahy ze sedaček-je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zapachy jsou asi hodne velky problem, ale pravdu mate vsichni, muze to byt cimkoli. Pocinaje tim ze nekde zateka, pres to ze je nekde na koberecku neco starsiho vyliteho a pri vlhku to proste zacne smrdet, az po pripady ze je auto koupeno nove a bylo prodano treba z duvodu, ze v nem neco - ci nekdo umrel :-) Kruta realita, to se dostava ven hodne spatne, ale i to jde. Pak doporucuji kompletni cisteni vozidla nejlepe u firmy (ovsem u kvalitni, ne kazdy ma dobre prostredky, kterymi pach odstrani). :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...