Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Zajímavej intoš, nevím proč, ale jak je ovládání na okna tak jak je tam ten obloček směrem k podlaze tak už jsem to takhle řešený někde viděl.. tuším, že to bylo BMW nebo Audi a i ta palubka jak jsou výdechy tak nad tím jak je tam ten výběžek po celý šířce, taky hodně podobné, ale je to pěkné

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi v úterý na chatu na novinky CZ potvrdil M. Jahn, že nový superb combi bude 4x4 i v automatu, takže o novém auti už mám jasno. Jen jsem se trochu zalekl, že tam na tom odkazu www.skodaoctavia.cz je zatím napsáno jen s motorem 3,6 FSI, v auto tipu jsem četl, že tam bude i 3.0TDI 171 Kw, což je snad nej diesel co jezdí v tomto objemu....tak doufám, že mi ve škodovce udělají radost a hodí 4x4 i do 3.0 TDI, protože by to jinak byl celkem zásek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi v úterý na chatu na novinky CZ potvrdil M. Jahn, že nový superb combi bude 4x4 i v automatu, takže o novém auti už mám jasno. Jen jsem se trochu zalekl, že tam na tom odkazu www.skodaoctavia.cz je zatím napsáno jen s motorem 3,6 FSI, v auto tipu jsem četl, že tam bude i 3.0TDI 171 Kw, což je snad nej diesel co jezdí v tomto objemu....tak doufám, že mi ve škodovce udělají radost a hodí 4x4 i do 3.0 TDI, protože by to jinak byl celkem zásek....

3,0 TDi se tady diskutovalo a šanci že tam bude je asi takova jako že ČEZ zlevní eletriku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3,0 TDi se tady diskutovalo a šanci že tam bude je asi takova jako že ČEZ zlevní eletriku :D

vím, že se to tu dost probíralo, ale už ve 2 na sobě nezávislých časopisech v tabulkách motorů pro superb 2 figuruje 3.0 TDI....tak možná že tam opravdu bude, má mít motory podélně, ne napříč, jako ten stávající, takže......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím, že se to tu dost probíralo, ale už ve 2 na sobě nezávislých časopisech v tabulkách motorů pro superb 2 figuruje 3.0 TDI....tak možná že tam opravdu bude, má mít motory podélně, ne napříč, jako ten stávající, takže......

Informace na mé stránce jsou od škodovky z pátku. Takže jsou možná aktuálnější než v těch časopisech.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xstorm: Bych rekl, ze moc ctes "odborne" casopisy a az prilis jim veris.

To, ze Superb 2 ma mit motory podelne na rozdil od stavajiciho Superbu, ktery je ma napric, bylo napsano v poslednim AutoTipu (vysel 21.1.08).

Alespon tam jsem to ja cetl.

Je to samozrejme blabol, stavajici Superb ma motory ulozene podelne, prichazejici Superb 2 je prave bude mit napric!

Prave proto je zastavba V6 TDi velmi nepravdepodobna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xstorm: Bych rekl, ze moc ctes "odborne" casopisy a az prilis jim veris.

To, ze Superb 2 ma mit motory podelne na rozdil od stavajiciho Superbu, ktery je ma napric, bylo napsano v poslednim AutoTipu (vysel 21.1.08).

Alespon tam jsem to ja cetl.

Je to samozrejme blabol, stavajici Superb ma motory ulozene podelne, prichazejici Superb 2 je prave bude mit napric!

Prave proto je zastavba V6 TDi velmi nepravdepodobna.

asi máš pravdu, nechal jsem se unést auto tipem...... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem videl jetz proti me SuperBII.. Bilá, Fko SPZ, zadelany znak, pulka predni masky, temer cely zadek.. Stacil jsem si vsimnout, ze je plny pocitacu a na boku mel nalepku TUV, takze chlapci, kolegove, uz meri hodnoty.. 27.2. jedu do TUV, tak se pokusim neco zjistit, ale nevim nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...