Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

To zase není tak špatny nápad je tam lepší cesta . Návrh trasy :Havířov po rudne Ostrava a potom po výpadovce na Frýdek a dál Příbor a Mošnov .Je to schudné .Já jsem pro.Neználek :palec2::)

mno já nevím, aby to pak nebylo že první co povede kolonu bude už v příboře a ten poslední bude vyjíždět z F-M lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já nevím, aby to pak nebylo že první co povede kolonu bude už v příboře a ten poslední bude vyjíždět z F-M lol
Aspoň všichni trefí na to správné místo.Ale ať se každý rozhodne sám. My jsme prozatím z Havířova dva, Pepíno TDI a moje maličkost. ahoj Neználek :palec2::) Editováno: , autor: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRAZOVKY HOTOVO :palec2: díky za návrh VitaP

rozměr 9x4cm, počet 39, vytisknuto na plotru + jsem ještě nechal přes tisk dát ochranou fólii proti vyblenutí či stárnutí ;) vypadají opravdu hezky, foto by telefon :feve:

takže na sraze se hlašte u mě, případně budou za stěračem :)

post-517-1204554984_thumb.jpg

post-517-1204554994_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRAZOVKY HOTOVO :palec2: díky za návrh VitaP

rozměr 9x4cm, počet 39, vytisknuto na plotru + jsem ještě nechal přes tisk dát ochranou fólii proti vyblenutí či stárnutí ;) vypadají opravdu hezky, foto by telefon :feve:

takže na sraze se hlašte u mě, případně budou za stěračem :)

Parada :):palec2: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRAZOVKY HOTOVO :palec2: díky za návrh VitaP

rozměr 9x4cm, počet 39, vytisknuto na plotru + jsem ještě nechal přes tisk dát ochranou fólii proti vyblenutí či stárnutí ;) vypadají opravdu hezky, foto by telefon :feve:

takže na sraze se hlašte u mě, případně budou za stěračem :)

Kua...sou fešný....budu muest simulovat a nechat si napsat rehabku na pracku abych měl volno..páč nevím kde teda pan najmis udělal chybu,ale měl za to že má volnej víkend a vono prdlajs..má pracovní..... :feve: Takže bude simulace u doktora.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRAZOVKY HOTOVO :palec2: díky za návrh VitaP

rozměr 9x4cm, počet 39, vytisknuto na plotru + jsem ještě nechal přes tisk dát ochranou fólii proti vyblenutí či stárnutí ;) vypadají opravdu hezky, foto by telefon :feve:

takže na sraze se hlašte u mě, případně budou za stěračem :)

:):worthy Díky za výběr mého dílka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...