Přejít na obsah

predny&zadny znak skoda


l0gan23

Doporučené příspěvky

hello everybody :)

chcel by som sa opytat ci niekto z vas neponuka na predaj alebo nevie lacnejsie zohnat predny a zadny original znak skoda na nove typy Fabii lebo som mal ten starsi a rozpadol sa mi na 2 polovice a zostali mi tam nalapene iba tie cierne podlozky :(

bol som sa opytat v skoda servise ale chcu za to dost nekrestanske peniaze.

vedel by niekto o niecom lacnejsom prosim ?

velmi pekne dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hello everybody :)

chcel by som sa opytat ci niekto z vas neponuka na predaj alebo nevie lacnejsie zohnat predny a zadny original znak skoda na nove typy Fabii lebo som mal ten starsi a rozpadol sa mi na 2 polovice a zostali mi tam nalapene iba tie cierne podlozky :(

bol som sa opytat v skoda servise ale chcu za to dost nekrestanske peniaze.

vedel by niekto o niecom lacnejsom prosim ?

velmi pekne dakujem za odpoved

zkus aukro.cz tam je to k mání skoro furt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
mám dva zadní a jeden přední... mám je skoro zadarmo opravdu levně... kolik dáš ?? za jeden chci aspon 200 kc kdyžtak zavolej 603 86 83 04

niekedy v lete som objednal od jedneho tipka, vozi ku nam diely az zo ZA, 150sk/kus, oba boli nalepovacie, cize predny aj zadny, zatial drzia, uvidime po zime, dazdoch, po roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hello everybody :)

chcel by som sa opytat ci niekto z vas neponuka na predaj alebo nevie lacnejsie zohnat predny a zadny original znak skoda na nove typy Fabii lebo som mal ten starsi a rozpadol sa mi na 2 polovice a zostali mi tam nalapene iba tie cierne podlozky :(

bol som sa opytat v skoda servise ale chcu za to dost nekrestanske peniaze.

vedel by niekto o niecom lacnejsom prosim ?

velmi pekne dakujem za odpoved

http://www.aukro.cz/item452915849_znak_mas...tavia_apod.html

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Neví prosím vás někdo kde by se dal koupit znak na fabii přední+zadní, ale nechci ten klasickej zelenej jak má většina fabií, ale já jsem tam měl logo škodovky okřídlený šíp a ty vavříny či co to je ne zelené ale petrolejové nebo světle modré. Pokud se někomu takový válí doma tak okamžitě ho beru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví prosím vás někdo kde by se dal koupit znak na fabii přední+zadní, ale nechci ten klasickej zelenej jak má většina fabií, ale já jsem tam měl logo škodovky okřídlený šíp a ty vavříny či co to je ne zelené ale petrolejové nebo světle modré. Pokud se někomu takový válí doma tak okamžitě ho beru :)

Mrkni se do sekce bazar, popřípadě si dej inzerát "koupím" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled tuhle klasiku zelenou jsem bral pred tydnem pro kamarada od uzivatele skirgsjr. Nauc se radeji rozeznavat zelenou a petrolejovou modrou-rozdil poznam i ja kdyz to mam nactene v mobilu. Skirgsjr mi dnes psal ze to asi bude jen vybledle-taky to muze byt tim. Ale je to fabia vybava extra z DE a treba mohli mit jine znaky proti klasice zelene-nevim vsechny provedeni barev, doplnku a akcnich vybav v hlave nemam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se Standisem jsem si psal a taky má znáček domodra a napadlo ho že by se dal znáček přestříkat. Tím rozebrat tedy míní sundání toho bezbarvého laku čím je přelakovaný. Už jsem se na to koukal a jedinné co mě napadá jak sundat ten lak bez poškození toho černého plastového podkladu je oloupat ho nožem. Ještě jsem přemýšlel o tom rozpustit to ředidlem ale to by nesmělo rozpouštět plast a nebo opískovat. Kdyby jste teda někdo měl nápad jak ten lak sundat tak dejte vědět! Zbytek výroby modrého znaku by už byl v pohodě - vyrobit šablonu, nechat namíchat odstín barvy, nastříkat a přelakovat nazpět bezbarvým lakem. Byla by s tím teda docela dost velká drbačka ale co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

:help: potřeboval bych radu, jak sundat zadní a přední znak :help::feve:

Přední je sice nacvaklý, ale pravděpodobně i přilepený, mám je oba již vyšisované černé, koupil jsem to tak a chtěl bych teď dát nové.

V předu je mi to v podstatě jedno, masku mám bořenou a budu dávat tuning, ale zadek si nechci poškrábat nějakým šroubovákem nebo tak něco ...

Taky jsem se chtěl zeptat, jestli se na kryt motoru dává ten samý, jako do přední masky?

Předem díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: potřeboval bych radu, jak sundat zadní a přední znak :help::feve:

Přední je sice nacvaklý, ale pravděpodobně i přilepený, mám je oba již vyšisované černé, koupil jsem to tak a chtěl bych teď dát nové.

V předu je mi to v podstatě jedno, masku mám bořenou a budu dávat tuning, ale zadek si nechci poškrábat nějakým šroubovákem nebo tak něco ...

Taky jsem se chtěl zeptat, jestli se na kryt motoru dává ten samý, jako do přední masky?

Předem díky za každou radu

Zkus to vlascem vzadu odříznot ale stejně si trošku šroubovákem budeš muset pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik64> Obávám se, že ten tvůj světle modrý znak neseženeš, protože nejde o jiný druh barvy než je klasická zelená, ale o změnu barvy vlivem slunečního záření. Před měsícem jsem znak po pěti letech měnil, protože vyšisoval do nehezké světle modré barvy. Nový jsem koupil v Praze na blešáku za 130,- Kč. Jen si dej pozor při jeho výměně, protože je lepidlo za ta léta tak vytvrzené, že jsem po naivním tlačením za výstupky z vnitřní strany masky utrhl okolní rámeček, v kterém je znak usazen. Nakonec stejně došlo na vypáčení znaku ostrým šroubovákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...