Přejít na obsah

Osram Night breaker


tttt

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, chtěl bych si na fábču pořídit lepší žárovky. Zjistil jsem, že Osram prodává žárovky Night breaker, které mají nabízet až o 90% světla navíc.

Přeci jen stojí sada cca 600,- Kč a zbytečně ty peníze vyhodit nechci.

Máte je někdo popř. někoho kdo je má. Pokud ano prosím napište Vaše hodnocení,díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨mám je na jedničce kokte.h4,ale tak 30procent navíc,jinak nic moc,uvidíme,kolik vydrží.jak je mokro,tak svítí jak obyč

Ale keď je mokro tak obyčajné nesvietia skoro vôbec. ;) Ja som práve objednal H3 do dialkových,tak som zvedavý.Tých +90% by bolo treba upresniť oproti čomu.Zatiaľ som sa to nikde nedočítal.V stretávacích mám zatiaľ SILVERSTAR a je to poznať.Treba si to však uvážiť.Cena vyššia,životnosť nižšia. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o nich uvažoval ale koupil jsem silver.

U night udajně krátká životnost a minimální rozdíl.

Jak jsem nakoupil tak prodávám :)

Ale zajímalo by mě když by se dala jedna ta a druhá ta jaky by byl rozdil.

až mě jedna praskne,tak tam dám jednoho silvera a uvidíme,předtim jsem tam měl osramy žluto modré a po měsíčním stání auta mě nejdřív odešla jedna a za dva dny druhá,vydržely 7měsícu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je na autě a zatím jsem spokojenej. Jak dlouho vydrží, to je otázka. Teď je mám tak 1000km. I za mokra s nima vidím líp než s origo od škodovky. A asi ani neoslňují, zatím na mě nikdo neblikal... ;)

Jinak rohodně nepočítej s tím, že třeba místo 50m nasvítí 90m. Tak těch 60 možná 65. Ale lepší nasvěcujou svislý předměty - značky, chodce...

Se silverstarama nemůžu porvnávat, ale přijde mi, že kdybych je tam teď dal, tak si budu připadat jak s těma obyč. žárovkama.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je mám i v dálce jinak svítí třošku do modra - vytahuje to krajnice a značky

celkem doporučuji

dálka u H4,modrá,docela mě to štve,oproti tlumenejm to svítí méně a to mám uplně nová světla,ale ženě to stačí........

Editováno: , autor: octavie81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám na autí, cena 550,- Kč. Co se týče bělosti onoho světla, řekl bych rozdíl 10%. Viditelnost možná 10 metrů navíc, svítí lépe i do stran,asi jako když jsem si s normálními žárovky zapnul mlhovky.

Takže celkem spokojenost ;)

A dík za odpovědi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moho tedy porovnat jen H4 osram, svítí opravdu lépe ale asi tak o 20%. Bělejší to bylo tak 2měsíce pak podle mě trochu zežloutly a 3 měsíc jedno lup (nesvítí potkávačka) ale je pravda že něco najezdily. Bohužel je lepši svítívost na úkor životnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady něco málo k žárovkam.............

Dost dobré a poučné. Zaráží mne však doba výměny jedné žárovky u Fabie. To museli 10 minut hledat klíče od auta. Píšou 12 minut. Já mám vyměněny za 5 minut obě žárovky, a to mi vždy něco z toho trvá vydolovat ty Philipsy z plastového výlisku a vadné tam vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...