Přejít na obsah

Nekuřácký paket


vorlajz

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahoj, vi nekdo jake je cislo dilu pro nekurackou schranku? (ta s tim semisovym kobereckem uvnitr), osvetleni neresim.

Mam kuracky paket (O II 2008) a chtel bych to vymenit za nekurackou schranku (je vetsi), ale nikde v e-shopech to nemohu najit.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

diky za ty cisla, mas pravdu cena je nesmyslna, hlavne kdyz ta schranka je stejna, takze staci objednat vnitrni koberecek a udelat tak, jako pisou zde:

http://forum.skodahome.cz/topic/119445-odkladaci-prihradka-misto-popelniku-vpredu/

 

v servise mi to vymenili a od nekurackeho paketu k nerozeznani - cena koberecku v skodovce 120,- s DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

  Zdravím, tak jsem si po letech dodělal osvětlení odkládací schránky, zadního popelníku a objímky zapalovače u nekuřácké přípravy. Z nevědomosti jsem si objednal auto s nekuřáckou přípravou a toto chybějící osvětlení mi dost vadilo. Pro dodělání je zapotřebí dvou kusů žárovek s nosičem, kód 357919243D 85H s čirou žárovkou. Je možné použít i zelenou žárovku z F I, já ale šel do čiré. Dále jsou zapotřebí dvě prázdné svorkovnice kód 191906231A. Do každé z nich dva mini iso piny dutinkové. Dále jsem zakoupil zelenou rozpěrnou trubičku na zásuvku zapalovače 1E0919341B. Vozy do dubna 2007 mají podle mého k zapalovači přivedeny tři vodiče, takže stačí vyměnit jen tuto trubičku. Na přivedení světla k těmto třem žárovičkám jsem použil přívod k osvětlení spínače centrálu na středovém tunelu. Na čtyřpinové svorkovnici je to ten modrý drát. Kostru jsem vzal ze zapalovače - hnědý drát. Ještě je třeba jeden pin do bílé svorkovnice k osvětlení zapalovače, je to plochý široký kolík.

  Vyrobil jsem dva dvoužilové kabelové svazky, přívod 0,35 modrý drát a kostra 0,5 hnědý drát. Omotal textilní TESA interiérovou páskou šíře 9 mm. Délku jsem odhadl. Na osvětlení zapalovače stačí jeden modrý vodič, asi 10 cm, na který jsem nakrimploval plochý pin. Pak už jen odmotat izolaci ze svazku na tunelu. naletovat, obalit letované spoje PVC černou izolačkou a celý svazek zase zabalit do TESA pásky. Nové svazky jsem protáhl pod kobercem, tak aby to vypadalo jako origo.

  Celková cena do tisíce korun, práce šest hodin.

  Osvětlení jsem dodělával i dozadu, protože na rozdíl od originální nekuřácké přípravy mám vzadu dodělávaný " Funkční paket pro Jumbo Box", což je vlastně schránka na lahev a popelník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...