Přejít na obsah

Nekuřácký paket


vorlajz

Doporučené příspěvky

a nebo je to, ješitnost, že tvůj Scoutík nemá něco co mají ostatní.

nechápu, že na mě takhle útočíš... jestli se hrabu ve schránce nebo ne je čistě moje věc... přeci to nepotřebuju nikomu zdůvodňovat... nezlob se Alojz, ale jestli nemáš co říct k tomuto tématu, tak sem nepřispívej...

závist je svinstvo, fakt že jo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejné a zajíma mě , na co potřebuješ osvětlenou schránku, 12 V zásuvku. Ty máš při jízdě čas řešit co máš ve schránce a pokuď ano, jak často to při jízdě řešíš? Kolikrát potřebuješ za jízdy osvětlenou zásuvku. Omluv blbou otázku začátečníka, a nebo je to, ješitnost, že tvůj Scoutík nemá něco co mají ostatní.

já se ti pokusim vysvětlit, proč ač nekuřák jsem rád, že mám kuřáckej paket (nebo teda předpokládám, že ho mám, když mám zapalovač). v popelníku vozím vetšinou deseti a dvacetikoruny+švýcarskej nožík a platíčko Zyrtecu, takže ve chvíli, kdy v noci potřebuju zaplatit parkovný třeba, tak je to světýlko celkem fajn, protože nemusím vyndat hrst drobáků (i když pravda, teď mi nějak došly) a najdy vcelku rychle co potřebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se ti pokusim vysvětlit, proč ač nekuřák jsem rád, že mám kuřáckej paket (nebo teda předpokládám, že ho mám, když mám zapalovač). v popelníku vozím vetšinou deseti a dvacetikoruny+švýcarskej nožík a platíčko Zyrtecu, takže ve chvíli, kdy v noci potřebuju zaplatit parkovný třeba, tak je to světýlko celkem fajn, protože nemusím vyndat hrst drobáků (i když pravda, teď mi nějak došly) a najdy vcelku rychle co potřebuju

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se ti pokusim vysvětlit, proč ač nekuřák jsem rád, že mám kuřáckej paket (nebo teda předpokládám, že ho mám, když mám zapalovač). v popelníku vozím vetšinou deseti a dvacetikoruny+švýcarskej nožík a platíčko Zyrtecu, takže ve chvíli, kdy v noci potřebuju zaplatit parkovný třeba, tak je to světýlko celkem fajn, protože nemusím vyndat hrst drobáků (i když pravda, teď mi nějak došly) a najdy vcelku rychle co potřebuju

Luke to ti tam ale muí hrozně chrastit ty peníze v té schránce nee? Bych asi zešilel... Mě vadí i to, že mi v mém "zásobníku na energii" (jumbobox) občas trochu lítají margotky když vjedu rychlejc do zatačky, takže to pak dopadá tak, že je vždy sežeru a nebo doplním do plného Jumba. Vleze se tam cca. 10 margotek :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně lampička svítí v popelníku. Oskar je stopro nekuřácké auto a nikdy (za mně) jiné nebude, takže jen přehodím popelník za schránku a bude i svítit. Paradoxně cca 14 dní zpátky mi asi ruplo perko ve dvířkách do popelníku, protože nejdou zavřít..co to začlo blbnout, šly aspoň občas, ale teď už ani ránu. Tak se to hodí a vyměním to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně lampička svítí v popelníku. Oskar je stopro nekuřácké auto a nikdy (za mně) jiné nebude, takže jen přehodím popelník za schránku a bude i svítit. Paradoxně cca 14 dní zpátky mi asi ruplo perko ve dvířkách do popelníku, protože nejdou zavřít..co to začlo blbnout, šly aspoň občas, ale teď už ani ránu. Tak se to hodí a vyměním to.

Ja jsem zvedavej na co pripojim svorkovnici. Nemuzes udelat fotky kabelaze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale třeba mně tam do svorkovnice pod zapalovač (dneska zásuvka ;) )vedou i dráty na osvětlení, odtud jsem si natáhl osvětlení dozadu do vyklápěcí schránky vzadu na JumboBoxu. Tak si říkám, že z té svorkovnice pod zapalovačem by to šlo..jen to obnáší rozebrat zase Jumbo Box

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale třeba mně tam do svorkovnice pod zapalovač (dneska zásuvka ;) )vedou i dráty na osvětlení, odtud jsem si natáhl osvětlení dozadu do vyklápěcí schránky vzadu na JumboBoxu. Tak si říkám, že z té svorkovnice pod zapalovačem by to šlo..jen to obnáší rozebrat zase Jumbo Box

Jo, to uz mam zmaknuty. Ten se rozebira celkem v poho. No kouknu na to az budu mit dily. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vnější tvar je stejný, ale vnitřek o dost..není tam ta vyndavací vložka, navíc třetinu z prostoru zabíralo jakési "tlačítko", za které se ta vložka jedním zamáčknutím povyjela a druhým zase aretovala zpět. Jinak ten popelník už doma nemám..nechodil mi na něm ten zavírací mechanismus na dvířkách a nešel zavřít..tak letěl hned do popelnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mě zase nevadí že nesvítí šuplíček (mám taky nekuřácký paket), ale vadí mi že nesvítí zelený kroužek okolo zásuvky. Nevím jakou zásuvku objednat a jestli je tam přivedená kabeláž od světel, a taky nevím jak tu zásuvku vytáhnout. Asi rozdělat plasty? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...