Přejít na obsah

Nekuřácký paket


vorlajz

Doporučené příspěvky

Došel jsem se podívat do auta a ten bílý obdélníček jako krytka žárovičky tam mám. Bez demontáže popelníku ovšem nepoznám jak to uvnitř vypadá. Třeba stačí dokoupit jen držák žárovičky a možná je na kabelovém svazku volná svorkovnice. Podle ETKY existuje jen jeden typ tohoto svazku ale kdo ví? My s nekuřácký paketem jsem přišli i o osvětlení zadní schránky, třeba by to šlo také dodělat.

Jak říkám , pokud tam je držák na tu žárvku v přihrádce místo popelníku tak stačí pouze dokoupit držák žárovky se žárovku což je cca 200,- Kč . Ten kabel tam taky určitě někde bude. No a je taky možný že né a bude se to muset natáhnout z osvětlení nějakého tlačítka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta schránka tam bude uchycená stejně..je potřeba směrem nahoru vytáhnout plastový rámeček kolem řadičky, drží tam na plastových zobáčcích, takže to chce s citem..ale jde to. No a potom už jsou vidět dva torxy, které tu schránku drží..schránka se pak vysune směrem k řadičce..vzadu má ještě va fixační trny.

Mám prosbu..mohl by mi někdo zjistit třeba v Etce, na kolik přijde ta schránka pro nekuřácký paket? etku jsem ještě neobnovil a do servisu se nedostanu..barva černá. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došel jsem se podívat do auta a ten bílý obdélníček jako krytka žárovičky tam mám. Bez demontáže popelníku ovšem nepoznám jak to uvnitř vypadá. Třeba stačí dokoupit jen držák žárovičky a možná je na kabelovém svazku volná svorkovnice. Podle ETKY existuje jen jeden typ tohoto svazku ale kdo ví? My s nekuřácký paketem jsem přišli i o osvětlení zadní schránky, třeba by to šlo také dodělat.

No to osvětlení popelníku v kuřáckém paketu jen tak lehce přisvědcuje,nejspíš by vám tam stačila dát jedna bílá ledka+odpor. ušetříte držák žárovky, místo toho bych tam dal takový samolepící plastový obdélníček (myslím že jsem to někde viděl jako držák na kabely) a napájení bych dotáhl z nejbližšíjo tlačítka či podsvědcení střední části palubky. Osvětlení v zadní části jumboboxu jsem tedy ani v kuřáckém paketu nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to osvětlení popelníku v kuřáckém paketu jen tak lehce přisvědcuje,nejspíš by vám tam stačila dát jedna bílá ledka+odpor. ušetříte držák žárovky, místo toho bych tam dal takový samolepící plastový obdélníček (myslím že jsem to někde viděl jako držák na kabely) a napájení bych dotáhl z nejbližšíjo tlačítka či podsvědcení střední části palubky. Osvětlení v zadní části jumboboxu jsem tedy ani v kuřáckém paketu nenašel :(

Popelník v zadní části svítí v jumboboxu , dnes jsem se na to díval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, že jsou osvětlený popelníky, aby to kuřácí necmrndali všude okolo, ale nechápu, proč nejsou osvětlený schránky, aby se v nich dalo něco najít... chjo...

Tohle melo byt prave naopak. K cemu potrebujes vedet do jakych mist mas odklepnout popel. Uz chapu ze nekuracky paket stoji 0 kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popelník v zadní části svítí v jumboboxu , dnes jsem se na to díval.

Já např. popelník v JumboBoxu osvětlený neměl, když jsem ho předělával na provedení s držákem nápojů, tak jsem si elektriku dotáhl s osvětlení zapalovače..ten jsem nakonec taky zrušil a mám místo něj regulérní zásuvku 12V s odklápěcím víčkem..mám prostě auto jen pro nekuřáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle melo byt prave naopak. K cemu potrebujes vedet do jakych mist mas odklepnout popel. Uz chapu ze nekuracky paket stoji 0 kc.

no, takhle odklepnout žhavej popel na kobereček u spolujezdce taky není nic moc :D já to osvětlení popelníku celkem chápu..., ale prostě nechápu, proč to světlo nenechaj i nekuřákům :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, že jsou osvětlený popelníky, aby to kuřácí necmrndali všude okolo, ale nechápu, proč nejsou osvětlený schránky, aby se v nich dalo něco najít... chjo...

Ty nemáš osvětlenou schránku před spolujezdcem? Chapu to dobře a nebo každej myslíme jinačí schranku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, takhle odklepnout žhavej popel na kobereček u spolujezdce taky není nic moc :D já to osvětlení popelníku celkem chápu..., ale prostě nechápu, proč to světlo nenechaj i nekuřákům :help:

Já jsem taky nekuřák , ale zase si říkám až auto budu prodávat tak kupující zrovna může být kuřák nebo já můžu začít kouřit , ale to nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aháá, tys myslel tu schránku co je normálně jinak jakoby popelník.... Apropo to že to je nekuřácký paket tak se ta schránka liší od kuřáckého jen v tom, že tam je kobereček a není světýlko?

Pokud tam teda je ten kobereček, tak potom chápu proč tam není světýlko, protože ten kobereček taky stojí peníze, tak ušetřily na žárovce :-) Kdybyste chtěli oboje (kobereček i světýlko) tak to bude strááášně drahý a musela by být na to nová položka v konfigurátoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zarovka ani nic jinyho tam neni. A podle etky to zvlast objednat nejde.

Takže v Etce jsem našel následující

Vyobrazení : 919 -70 = nosič žárovky se žárovkou 357 919 243D 85H cena 194,92 Kč

971 -83 = svorkovnice plochého kontaktu 191 906 231 A cena 69, 97 Kč .

Jelikož kabeláž bude úplně stejná tak stačí objednat následující díly a dobrého autoelektikáře a přihrádka může svítit. Podle Etky to vypadá ,že ten spodní díl je stejný jak pro kuřácký a nekuřácký paket.

Doufám že Vám to k něčemu bude.

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

chlapi, máte někdo nekuřácký paket? jestli ano, tak se prosím podívejte, zda vám svítí žárovička ve schránce, která nahrazuje popelník a zda vám svítí zástrčka cigaretového zapalovače... mě osobně to nesvítí! :help: (ve schránce je takový bílý plastový čtvereček, pod kterým by podle mě, měla být žárovička, u aut s popelníkem to svítí) u O I. jsem měl normálně zapalovač a popelník a obojí svítilo... proč se na to ptám...? vadí mi, že ve tmě za jízdy v té schránce nic nevidím... a že se netrefím do 12 V zásuvky... díky

Mám to stejné a zajíma mě , na co potřebuješ osvětlenou schránku, 12 V zásuvku. Ty máš při jízdě čas řešit co máš ve schránce a pokuď ano, jak často to při jízdě řešíš? Kolikrát potřebuješ za jízdy osvětlenou zásuvku. Omluv blbou otázku začátečníka, a nebo je to, ješitnost, že tvůj Scoutík nemá něco co mají ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...