Přejít na obsah

Nekuřácký paket


vorlajz

Doporučené příspěvky

můj boss má jednu z prvních kombajnovejch octII a svítí mu jak "popelík" tak kroužek.

Já mám "kuřáckou verzi", do popelníku jsem si vlepil identický filc a vyměnil zapalovač za "špunt" se šéfem... ososbně si ymslím, že je lepší mít auto s kučáckou verzí a nekouřit :)

Editováno: , autor: Tom Muaddib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
To jo, ale třeba mně tam do svorkovnice pod zapalovač (dneska zásuvka ;) )vedou i dráty na osvětlení, odtud jsem si natáhl osvětlení dozadu do vyklápěcí schránky vzadu na JumboBoxu. Tak si říkám, že z té svorkovnice pod zapalovačem by to šlo..jen to obnáší rozebrat zase Jumbo Box

Zdravíčko...

Jak to tady tak pročítám, tak zjišťuju, že už mnozí řešili to, co se teď snažím vyřešit já - a sice jak zprovoznit osvětlení jak předního popelníku tak i v zadu ve funkčním paketu jumboboxu...

Mám kuřácký paket (i když teda cigáro si do huby nedám) a ve předu sice přivedená elektrika je, žarovičku tam mám taky, ale nesvítí, nevím jestli je špatná žárovka nebo vada na kontaktu. Zkoušel jsem to několikrát při zapnutých světlech a prostě nejede,tak snad to bude jen žárovka.Třeba by se dala nahradit nějakou diodou :-)

Ale co mě hlavně zajímá - jak si udělat osvětlení toho zadního popelníku - nejspíš musím koupit ten držák s žárovkou, ale nevím jak natáhnout ty dráty k němu a z kama. Kdyby byl někdo té dobroty a měl nějakou tu fotku kabeláže, byl bych moc vděčný... Nebo i za nějakou radu jak to napojit na osvícení zapalovače.

Předem moc děkuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludwig: Jak mas nastavene podsviceni palubky? jestli na minimum, tak to osvetleni predniho popelniku ani neuvidis. Zkus dat podsviceni na max a melo by to svitit..

Zdárek,

tak už vím proč mi popelník vpředu nesvítil - byla tam vadná žárovka, tak mi tam kámoš hodil LEDku a je to :-)

Jinak mě zajímá to vedení elektriky k zadnímu popelníku, ale to kdyžtak pořeším s Dolim.

To Doli: Díkec, já se ozvu... jen jsem Tě nechtěl pořád otravovat svýma dotazama :-).... že jich už bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...