Přejít na obsah

Lampička SuperB


Alesh001

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj tak co už to máš přelakované?jak to vypadá?

Na redukci se vyprdni to nic neřeší stejně je potřeba dotáhnou ještě jeden drátek na podsvícení tlačítek tak je lepší to přehodit do konektoru který tam patří a mášto vše to jak to má být a né se tam crcat z nějakou redukcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak tady to ohledně té lampičky aspoň trošku žije ... koupil jsem ji za něco málo přes 400 Kč a chci ji dát do stařičké Feliny (snad mě tu neukamenujete). Potřeboval bych vědět o těch pinech v té lampičce a nějaké schémátko zapojení by nebylo na škodu. Frajera z aukra jsem se ptal jestli to má podsvícení tlačítek (měl to ve Fabii) a říkal že o podsvícení tlačítek neví ... tak se ještě zeptám jestli u všech těchto CatVision bylo i podsvícení tlačítek? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojení je nasledujíci jestli budou sedět i barvy kabelu ve felině to netuším,pokud je lampička zapojená správně tak má podsvětlená tlačítka pokud ti frajer tvrdil něco jiného tak to měl špatně zapojené a nebo tam neměl dotažený drát k tomu podsvětlení a pak mu to nemohlo svítit. Ještě je potřeba konektor číslo 3B0 972 706

T6/1 - osvětlení natáhni třeba od spínače světel (šedo/modrá)

T6/2 -

T6/3 - propoj vnitřní osvětlení z původního konektoru přepoj hnědo/ modrej drát

T6/4 - kostra - z původního hnědá

T6/5 - propoj kladný pól vnitřního osvětlení z původního červeno/ černá

T6/6 -

Jinak všechno je tu na foru jíž napsané :-)

Editováno: , autor: Satfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Když jsem zapojoval lampičku já, tak jsem tam měl origo od Škodovky přivedené 4 dráty. První tři tak jak praví Satfan a čtvrtý je spínaných 12V klíčkem, takže mám posvětlení a difuzní světlo spínané klíčkem. Připadalo mi zbytečné tahat další drát od světel, když to vzhledem k celoročnímu svícení vyjde na stejno :palec2:

Jinak u mě bylo potřeba vyměnit i rámeček ve stropnici, původní lampička byla menší - mr99.

Editováno: , autor: tommasAHC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té variantě co popisuje tommasAHC jen dodávám, že při zapojení podsvícení lampičky na spínaných 12 klíčkem nefunguje regulace jasu... proto se to správně tahá od světel resp. spíše od výstupu potenciometru regulace jasu podsvícení přístrojů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...