Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

Něco se ještě vymyslí,já určitě pojedu po dálnici na Hradec a tam bych se s váma někde srazil.Ještě to doladíme,do odjezdu zatím času dost.Tel na mě je víše uvedem.

Já taktéž pojedu po dálnici na Hradec a přizpůsobím se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pražáci, dávám návrh, abyste stanovili čas a místo, my bychom se k vám dva připojili a mohli jet společně, přijedeme od Ruzyně po silnici 1/7 !

Díky :palec2:

Já už jsem jeden návrh dříve psal.V 7:30 na první benzině na D11 u Černého mostu.Tam by jsme se mohli spíchnout pražáci a ostatní,co budou cestou projíždět Prahu a ostatní by se mohli připojit někde u Hradce.Chce to ale aby i ostatní dali návrh,kde se můžeme sejít v Hradci.Myslím,že pro nás je ta benzina nejlepší,je to na cestě a na kraji města,každý kdo pojede po D11,musí okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to píšu správně,ale je možné,že pražáci a spol budou muset jet přes Kostelec nad Orlicí?Pokud ano,tak by se šlo sejít někde tam.My ostatní co pojedem z Moravy tak to taky máme více méně po cestě,takže bysme tam dojeli a pak všichni hurá do Kvasin.Jelikož jsem tam v životě nebyl, ale jen jsem se díval na mapu,tak to může být blábol,ale pokud ne tak je to jedna z možností.Je třeba to pomalinku doladit.Kvapem se to blíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem jeden návrh dříve psal.V 7:30 na první benzině na D11 u Černého mostu.Tam by jsme se mohli spíchnout pražáci a ostatní,co budou cestou projíždět Prahu a ostatní by se mohli připojit někde u Hradce.Chce to ale aby i ostatní dali návrh,kde se můžeme sejít v Hradci.Myslím,že pro nás je ta benzina nejlepší,je to na cestě a na kraji města,každý kdo pojede po D11,musí okolo.

já s tím počítám ;)

A jak se poznáme? :kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já s tím počítám ;)

A jak se poznáme? :kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98::kol-98:

Nějak se poznáme,já hodím foto svýho auta a je to.Nemyslím si,že by tam bylo moc jiných superbů,který s náma nepojedou?Jinak asi nemám problém vytisknout A4 s nápisem Sraz Škoda Superb a dát si jí někam za okno,nebo tak něco!!!Taky jsem dříve psal svůj mobil,stačí cinknout. :kol-147::skoda:

Kolem Kostelce nad Orlicí tak nějak pojedem,tak to tam můžem domluvit,ale já osobně to tam neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se poznáme,já hodím foto svýho auta a je to.Nemyslím si,že by tam bylo moc jiných superbů,který s náma nepojedou?Jinak asi nemám problém vytisknout A4 s nápisem Sraz Škoda Superb a dát si jí někam za okno,nebo tak něco!!!Taky jsem dříve psal svůj mobil,stačí cinknout. :kol-147:

A proč myslíš že jsem tam dal tolik smile? :p Právě že to nebude problém. Parkuju u hloučku naleštěných supíků a vím že jsem dobře ;)

Editováno: , autor: Miky-Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to píšu správně,ale je možné,že pražáci a spol budou muset jet přes Kostelec nad Orlicí?Pokud ano,tak by se šlo sejít někde tam.My ostatní co pojedem z Moravy tak to taky máme více méně po cestě,takže bysme tam dojeli a pak všichni hurá do Kvasin.Jelikož jsem tam v životě nebyl, ale jen jsem se díval na mapu,tak to může být blábol,ale pokud ne tak je to jedna z možností.Je třeba to pomalinku doladit.Kvapem se to blíží.

Takže jsem se tak díval na mapu na ten Kostelec nad Orlicí a je tam na ulici Rudé armády(je to příjezdová cesta do Kostelce)čerpací stanice benzina a hned u ní je nebo by mělo být velké parkoviště.Je po obou stranách.Tam by se dalo přistavit a počkat jeden na druhého.Č

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to píšu správně,ale je možné,že pražáci a spol budou muset jet přes Kostelec nad Orlicí?Pokud ano,tak by se šlo sejít někde tam.My ostatní co pojedem z Moravy tak to taky máme více méně po cestě,takže bysme tam dojeli a pak všichni hurá do Kvasin.Jelikož jsem tam v životě nebyl, ale jen jsem se díval na mapu,tak to může být blábol,ale pokud ne tak je to jedna z možností.Je třeba to pomalinku doladit.Kvapem se to blíží.

Takže jsem se tak díval na mapu na ten Kostelec nad Orlicí a je tam na ulici Rudé armády(je to příjezdová cesta do Kostelce)čerpací stanice benzina a hned u ní je nebo by mělo být velké parkoviště.Je po obou stranách.Tam by se dalo přistavit a počkat jeden na druhého.Čechy+Morava.

Do Kvasin už to pak je co by kamenem dohodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to by šlo. Takže v kolik tam?

to je třeba propočítat.Já to mám do Kostelce asi nějakých 250km čili zhruba 3,5 hodiny.Z Kostelce do Kvasin to je 15 km takže cca.půl hodiny.No a jelikož první prohlídka v Kvasinách začíná v 10hodin,tak by bylo dobré tam být už tak mezi 9:00 až 9:30.Takže si myslím že ideální by bylo setkat se v Kostelci asi tak v 8:15-8:30h.

Časy to jsou orientační podle mapy,ale tak nějak by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...