Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

Zdravím.V pořádku sme dorazili domů a byl to příjemně strávenej den s fajn lidma.Jak se říká stejně postiženými. :)

Cesta z Kvasin byla s Paolem fajn,jeli sme pohodičkovou rychlostí.Budu se zas těšit na další srazík.Sm rád,že sem Vás mohl poznat.Ahojk Peny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, s Penym jsme jeli skoro předpisově, chtěli jsme nechat naše SUPíky odpočinout, protože ráno po výjezdu z benzínky, kde bylo první setkání, se nám splašily kobyly. Musel to být pohled, jak po D11 mastí 5 SUPů v levém pruhu za sebou rychlostí 180 km/h !!! :D

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoja, tak jsem konečně doma.. děkuju že jsem Vás poznal, některé víc, viz. ostravaka Víťu s přítelkyní.. bohužel se exkurze protáhla a tak se jsem neměl čas víc stihnout..

nicméně i když nejsem majitelem SUPa, rád Vás zase uvidím :palec2:

Potěšení je i na mé straně.Bylo mi ctí pane.A i ostatní lidi byli super.Až bude sraz někde v přírodě,tak je třeba hlavně provézt tu spanilou jízdu.A to doufám,že už bude i více lidí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...