Přejít na obsah

denní svícení LED s homologací


petan76

Doporučené příspěvky

Pokud pouzivas svetla pro denni sviceni, tak jiny svetla svitit nemusi, nemusi bejt ani kontrolka.

Mimochodem : neni to drahy?

Právě že jsou nejlevnější LED s homologací co jsem našel.(zatím ,určitě ještě půjdou s cenou dolů,ale už jsem je objednal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jsou nejlevnější LED s homologací co jsem našel.(zatím ,určitě ještě půjdou s cenou dolů,ale už jsem je objednal)

Je, sorry, ja se blbe podival (koukal jsem na "usetrite"), tak to jooo.

Dej pak vedet, jak to sviti.

Editováno: , autor: armos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mě udivuje, že je to na těch stránkách zařazené přímo v oddělení Octavie. To jako znamená, že j e to přímo určené pro oktu a bude to na autě dokonale pasovat? Spíš mi ti přijde jako klasická uni sada. Nabastli kam můžeš. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, vypada to dost levne, ten radobychrom je desnej. Zajimala by me ta homologace, homologacni znacka "E v krouzku" by mela byt vylisovana na tom vyrobku viditelne, myslim, ze to E11 na krabici nestaci. Ktera evropska zeme to vlastne je ta 11?

Taky se mi to nezdá, je to něco jako v oddělení bazar. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=38746

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, vypada to dost levne, ten radobychrom je desnej. Zajimala by me ta homologace, homologacni znacka "E v krouzku" by mela byt vylisovana na tom vyrobku viditelne, myslim, ze to E11 na krabici nestaci. Ktera evropska zeme to vlastne je ta 11?

Souhlas na krabici si můžou nechat namalovat cokoli.Důležité to je na světle a vylisované.Ne jako na sadách HID samolepka :doh s "éčkem"na měniči.

E 11 Spojené království.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ono je to samy, jak na tom odkazu, krabica je cinska. :)

jj je to ono. to co je vyfoceny na tech Golfech neni to co je v tech krabicich, viz prispevky o poctu diod. Ja za sebe prohlasuju, ze je to cinskej hnus, ale je to jen muj nazor. Jsem asi rozmazlenej svyma Hellama, sic nejsou LED. Jinak dobra finta od TCOshop, jak pres to "Made in Taiwan" na krabici, pleskli to svoje logo :palec2: . Kdo to teda uz ma, cekame na foto :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
http://www.kopacek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=681

co na to říkáte já jdu do toho

Zdarec,

opravte mě někdo jestli se mílím ale pokud je tam psáno s homologací a je tam E11 tak je ti to stejně na nic

protože je to homologované jen pro ten stát kterému přísluší to E11 a mám takový dojem že pro ČR je to E8 myslím

a pokud tam to E8 není tak to prostě homologované logicky není pro ČR a v tom případě budou s tím i problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

opravte mě někdo jestli se mílím ale pokud je tam psáno s homologací a je tam E11 tak je ti to stejně na nic

protože je to homologované jen pro ten stát kterému přísluší to E11 a mám takový dojem že pro ČR je to E8 myslím

a pokud tam to E8 není tak to prostě homologované logicky není pro ČR a v tom případě budou s tím i problémy.

Tak to se právě mýlíš,konstrukční část může být označena E a číslem jakéhokoliv státu,který ratifikoval Dohodu o přijetí jednotných technických pravidel,tedy i nečlenský stát.

Homologovaná konstrukční část potom musí být uznána ve všech členských státech Unie.

Jenom pro informaci,kdo má jaký číslo:

post-655-1204783854_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mam z metodickeho pokynu na stk (platneho v SR). Takze ked je svetlo viditelne oznacene priamo na plastovej alebo sklenenej ploche podla znaciek v prilohe tak ti ani policajti nic nemozu. Pripadne by mohol byt prilozeny aj papier o homologizacii.

A dalej plati: Dodatocne mozno namontovat povolene svetelne zariadenia a musia byt umiestnené tak , aby boli splnené predpísané podmienky pre ich počet a umiestnenie a aby nenarušovali výhlad z miesta vodica, ani stanovenu geometricku viditelnost ostatnych svetiel.

Denne prevadzkove svetla musia byt umiestnene na prednej casti vozidla vo vyske 250mm až 1500mm nad rovinou vozovky a nesmu byt vzdialene viac nez 400mm od vonkajsieho obrysu vozidla.Vzajomna vzdialenost dvojice dennych svetiel nesmie byt mensia ako 600mm, pripadne 400mm, ak je celkova sirka vozidla mensia nez 1300mm. Dalej musia svietit svetlom BIELEJ farby a musia zhasnut automaticky po rozvieteni svetlometov s dialkovym alebo stretavacim svetlom. Neplati pre pripady ak je stretavacie alebo dialkove svetlo pouzite ako svetelne vystrazne zariadenie.

Tak trosku mudrych :feve: veci ale ked vsetko toto je splnene tak by to malo byt v poriadku.

post-11433-1204791429_thumb.jpg

post-11433-1204791443_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta značka nemusí být na skle.To by neprošla ani orig.světla.Tam je homologace vylisována na držáku,který je viditelný po otevření kapoty.

Homologovaná denní od Helly mají také přední plochu čistou,značky jsou ve spodní části paraboly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta značka nemusí být na skle.To by neprošla ani orig.světla.Tam je homologace vylisována na držáku,který je viditelný po otevření kapoty.

Homologovaná denní od Helly mají také přední plochu čistou,značky jsou ve spodní části paraboly.

Vsak hej myslel som ze to musi byt fyzicky na svetle nestaci len na krabici. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se právě mýlíš,konstrukční část může být označena E a číslem jakéhokoliv státu,který ratifikoval Dohodu o přijetí jednotných technických pravidel,tedy i nečlenský stát.

Homologovaná konstrukční část potom musí být uznána ve všech členských státech Unie.

Jenom pro informaci,kdo má jaký číslo:

Ok tak to potom jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-611-1204875917_thumb.jpgjá koukám spíše po těchto delších na tuningshopu:

Přídavná světla pro denní svícení tvořená dnes tak populárními LEDkami. Tyto diody se většinou umisťují do spodní části předního nárazníku a na rozdíl od klasických světlometů nevrhají kužel světla před vůz, ale svou výraznou svítivostí zlepšují viditelnost auta před ostatními vozy, aniž by oslňovaly. Schválení pro provoz na evropských silnicích, homologace „E“, vodotěsné, universální, rozměry 200x21x36mm , 12V, minimální spotřeba energie, rychlá montáž, cena za pár. Naše firma je přímým dovozcem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...