Přejít na obsah

Nalezena 1 chyba: 16555 - rada valcu 1: system odmerovani paliva: system prilis chudy P0171 - 35-10 - - - Sporadická


skpaska

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
Nalezena 1 chyba:

16555 - rada valcu 1: system odmerovani paliva: system prilis chudy

P0171 - 35-10 - - - Sporadická

mám problém s Fabiu 1.2 vie niekto poradiť?

mam tez takovy problem chyba 16555 1,2 htp motor jde nepravidelne spotreba 9 litru diagnostika super vag ,mam i original dilenskou prirucku kompletni skoda je tam toho spousty ale stejne se mi nedari tuto zavadu odstranit.otestoval jsem uz cele auto od obou lamb pres katalizator odvetrani nadrze,agr ventil,pretesnil jsem saci potrubi vstriky atd ale beze zmenynejsem zacatecnik ale rady si nevim a jak tak ctu nejsem sam,pokud by nekdo vedel jak to opravit rad se poucim za radyu dekuji predem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to robí tiež.....už to neriešim. Je zaujímavé že na LPG mi to ide oki, ale ked prepnem na benzín tak mi to vyhodí závadu. Tiež som menil kadečo. Ráno to natočím na benzín, trochu to ide blbo a ked sa zohreje tak na LPG. Najhoršie na tom je to že pri tejto chybe oficialne neprejdem na ekol. kontrole. No uvidíme.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už toho vyzkoušel mraky a též bez úspěchu. Vyměňoval jsem, přetěsňoval jsem, šteloval jsem a nic. Což, kdyby auto jezdilo v pohodě, neřešil bych to, ale uličník občas na volnoběh chcípne. I když musím říct, že už jsem se s tím naučil jezdit a prostě mám pořád nohu na plynu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš tam mít takovou "tekutinu" podobnou medu, která s chladnem tuhne a zapříčiní přilepení gumiček vstřikovačů, stačí pak aby jsi měl vstřikovač namontovaný mírně ze šikma a už ti to přicpe jeden vstřik. Uvidíš po vyčištění pošlape jak hodinky :palec2: . Dej pak vědět

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta: Vědět dám určitě, však už mě to zlobí od začátku co jí mám.

karel.lpg: Jelikož jsem jí koupil v dosti zbědovaném stavu, tak jsem měnil mraky věcí. Svíčky i filtr sání jsem měnil také. Svíčky tam mám NGK - co tam patří. Filtr už jsem měl x-krát rozdělaný, přetěsněný, všechno marné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
taky mám tuhle chybu ale u motoru 1,4 MPI 44kw taky nepravidelný volnoběh ale nechcípá to a za studena to je horší, byla mi doporučena výměna lambdy před katem

tak už mi taky škube. Vyměnil jsem filtry svíčky a stále žádný výsledek. Škube při jízdě a chcíplo i na volnoběh. Mám 14. 16V. Závada je nepravidelná. a rozsvítila se mi ještě jedna kontrolka a píše to 16786. souvisí to nějak? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Malta: Vědět dám určitě, však už mě to zlobí od začátku co jí mám.

karel.lpg: Jelikož jsem jí koupil v dosti zbědovaném stavu, tak jsem měnil mraky věcí. Svíčky i filtr sání jsem měnil také. Svíčky tam mám NGK - co tam patří. Filtr už jsem měl x-krát rozdělaný, přetěsněný, všechno marné.

Dokončete prosím toto téma mám stejný problém - nej..výše uvedená chyba se mi zobrazuje jen na plyn (chudá směs). Mám fabku I 1,2 HTP 47 kw a plyn Magic II??? Poraďte prosím jsem znechucen tou oranžovou kontrolkou. Po smazání VAGu se zoobrazí do 100km jen při jízdě na plyn. Křivka je několikrát upravovaná a stále nic. Poraďte???!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...