Přejít na obsah

Škoda Symphony CD


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám rádio Symphony na CD v BMW E36 ... krásně tam svým designem zapadá, ale mám pár otázek - jestli se nějak nechájí skladby na CD vybírat číslicemi a ne jenom posouváním ... je to docela zdlouhavé skákat na tu požadovanou skladbu. Potom, zda se nějak nechá připojit funkce GALA ... funkci na zapínání a vypínání rádia při startu ... mám zapojenou, ale funkce GALA mě nefunguje i když je na rádiu zapnutá .... co bych k tomu potřeboval? Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám rádio Symphony na CD v BMW E36 ... krásně tam svým designem zapadá, ale mám pár otázek - jestli se nějak nechájí skladby na CD vybírat číslicemi a ne jenom posouváním ... je to docela zdlouhavé skákat na tu požadovanou skladbu. Potom, zda se nějak nechá připojit funkce GALA ... funkci na zapínání a vypínání rádia při startu ... mám zapojenou, ale funkce GALA mě nefunguje i když je na rádiu zapnutá .... co bych k tomu potřeboval? Předem moc děkuji

číslicemi vybrat nejde

gala funguje na základě signálu z ř.j. ABS, takže u bmw bys musel najít určitej drát a dovést ho do rádia a pak doufát že má stejnou střídu signálu jak koncernový auta, pravděpodobně to bude podobný protože u BMW je ABS myslím od Bosche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslicemi vybrat nejde

gala funguje na základě signálu z ř.j. ABS, takže u bmw bys musel najít určitej drát a dovést ho do rádia a pak doufát že má stejnou střídu signálu jak koncernový auta, pravděpodobně to bude podobný protože u BMW je ABS myslím od Bosche

už jsem kablík našel, na který pin ho mám teďka připojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

signál rychlosti se napojije na pin č.1 na 8 pinové napájecí svorkovnici
Tak už mě to funguje.... je to docela pěkný jak si to přidává samo na hlasitosti ... udělal jsem to tak, že ... vytáhne se modrý konektor od budíků ze zadu ... potom najdeš pin č.2 černej drátek s bílým pruhem/pruhama .... k němu jsem připíchnul novej drátek, dovedl k rádiu a už to funguje... nejdříve jsem vytáhl jenom tu zásuvku a píchnul jsem to do ní a k budíkům jsem jí nepřipojil ... a nefungovalo to ... musí být zásuvka zapojena i do budíků, kdyby jsem zabloudil nějakej další majitel BMW tak aby věděl :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...