Přejít na obsah

Spojka po výměně.


ritchie

Doporučené příspěvky

Čau.Právě jsem dokončil výměnu dvojhmoty za jedohmotu Valeo a pedál zabírá až od půlky.Dřív mě brala nahoře a teď jde ta první půlka uplně naprázdno.Párkrát jsem to odvzdušnil a je to stejné.Projet to zatím nemůžu protože je to pořád zvedlé-bo mám venku tlumiče-čekám na ložiska-jsou na poště.Má někdo zkušenost s Valeo? Jestli jsem tam něco :prc:,tak mě :prc: Díky.

Editováno: , autor: ritchie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau.Právě jsem dokončil výměnu dvojhmoty za jedohmotu Valeo a pedál zabírá až od půlky.Dřív mě brala nahoře a teď jde ta první půlka uplně naprázdno.Párkrát jsem to odvzdušnil a je to stejné.Projet to zatím nemůžu protože je to pořád zvedlé-bo mám venku tlumiče-čekám na ložiska-jsou na poště.Má někdo zkušenost s Valeo? Jestli jsem tam něco :prc:,tak mě :prc: Díky.

Že nová spojka zabírá níž je běžná věc.

Otázka, co je u tebe první půlka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslet jsem první půlku chodu pedálu-horní .Teď jsem to byl ještě prošlápnout a je to spíš tak 30/70.Jako že asi celá dráha pedálu je jako 100% a z toho 30% je prázdný chod a 70% vystavuje.Líp to nedokážu vysvětlit.Snad se to po projetí upraví nebo sedne-doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...