Přejít na obsah

Taky už vám rezne buben?


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Presne tým istým som to brúsil aj ja išlo to najlepšie a najrýchlejšie, no predne strmene som ešte nefarbil, mal som doma aj žltú farbu v plechovke ale vzhľadom na to že auto je strieborne a aj disky sú strieborne tak som dal striebornú.......je to určite lepšie ako to bolo....kotúče sú podľa mňa zbytočné farbiť aj keď len okraj, keďže tam sa mení stále teplota tak by tam musela ísť teplo odolná farba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ked som bubny natrel hammeritom este ako nove ked boli bez hrdze, tak kazdy rok nieco vykvitne. Vzdy som to ocistil a pretrel nanovo, ale teraz to skusim nechat tak, co to spravi.

Inak s tou farbou som mal trochu problem na stycnej ploche s alu diskom. Po polroku sa to celkom pripieklo a tazko sa davalo dole koleso. Potom som ju radsej z tej plochy zoskrabal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nefunguju, mam ich mozem dat foto ako vyzeraju tieto s upravou a bez upravy, auta skoro rovnako jazdene, jedno je F1 druhe F2, mozno chytaju pomalsie lisku napr po dazdi, ale inak to iste, este som zabudol ze su rovnako stare zhruba rovnake km.

Editováno: , autor: tuttinko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...