Přejít na obsah

Jak rozebrat plast na pátých dveřích


PiZZADOX007

Doporučené příspěvky

jak už tady bylo psáno, zpět to jde hůře, a samozřejmě je tam spousta paciček, které můžeš ulomit, tak bacha

stalo sa vic krat :D ale za par korun nakupis nove... osobne po niekolky rkat ked to slo hore dole som zistil ze mam zohnute tie stredne koliky a uz nie som schopny do nich nacvaknut ale stejne to drzi.. osobne ho mam dole uz aisk 2 mesice ten plast :) stejne tam je k nicemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo sa vic krat :D ale za par korun nakupis nove... osobne po niekolky rkat ked to slo hore dole som zistil ze mam zohnute tie stredne koliky a uz nie som schopny do nich nacvaknut ale stejne to drzi.. osobne ho mam dole uz aisk 2 mesice ten plast :) stejne tam je k nicemu

přesně tak, ty střední kolíky tam jdou napasovat asi nejhůř a stane se, že se ohnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
přesně tak, ty střední kolíky tam jdou napasovat asi nejhůř a stane se, že se ohnou

No ja to tam mam posr_ne nakomplet a zhanam novy plast uz nejaku dobu a nic. mam facelift a kamarat ked zatvaral kufor tak odtrhol cely ten plast.... dat ho naspat trva asi hodinu a je to fakt o hubu. Najhorsie na tom je ze ak clovek nenasadi spravne tie idiotske pliesky co su pri okne tak mu potom od piatych dveri ide dost buchanie do kabiny ked prejde auto po nerovnostiach. To znamena ze staci netrafit dobre tie dve stredne a je to v prdeli... :) len nechapem kto to mohol takto konstrukcne navrhnut pretoze je uz napohlad jasne ze to pokope nemoze drzat absolutne nijako :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to tam mam posr_ne nakomplet a zhanam novy plast uz nejaku dobu a nic. mam facelift a kamarat ked zatvaral kufor tak odtrhol cely ten plast.... dat ho naspat trva asi hodinu a je to fakt o hubu. Najhorsie na tom je ze ak clovek nenasadi spravne tie idiotske pliesky co su pri okne tak mu potom od piatych dveri ide dost buchanie do kabiny ked prejde auto po nerovnostiach. To znamena ze staci netrafit dobre tie dve stredne a je to v prdeli... :) len nechapem kto to mohol takto konstrukcne navrhnut pretoze je uz napohlad jasne ze to pokope nemoze drzat absolutne nijako :)

jjjj, ten plast na 5dveřích, je opravdu zmáknutej na :palec2: . Musel jsem ho oddělat když se mi schovala objímka od osvětlení SPZ a od té doby, když se chci pořádně nasr..., ten plast oddělám a zkouším ho tam vrátit tak aby nerachotil. Kdyby to nevypadalo tak surově bez něj, hodil bych do ...! Omlouvám se za tečky, ale zrovna dnes jsem ho měl sundanej a ještě jsem ...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ja jsem vzal oboustrannou lepici pasku a na vnitrni stranu toho plastu jsem prilepil mirelon, je to rozhodne znat.

prosim tě co je ten mirelon,porád o tom někdo píše...já sem to podlepil takovou spešl gumou,co sem si nafasoval v práci ;) ...a pomohlo to,vůbec to nerachotí...i dveře sloupky atd...super,už nevržu lol ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...