Přejít na obsah

dodělaní neorigo centrálu+DO Rakso


rakso.cz

Doporučené příspěvky

Malé doplnění. Sleva se týká při objednávce na shopu uvedeném výše. Nevztahuje se na objednávky učiněné na jiných akcích či portálech.

A doplnění pro snaživce, kteří se zde registrují právě pro tuto slevu, ANO, SLEVA PLATÍ I PRO VÁS, nově registrované

Hmm, dobrá, dobrá...a cena za pár?

umíš to i namontovat / instalovat? Případně kdo nainstaluje v Praze?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé doplnění. Sleva se týká při objednávce na shopu uvedeném výše. Nevztahuje se na objednávky učiněné na jiných akcích či portálech.

A doplnění pro snaživce, kteří se zde registrují právě pro tuto slevu, ANO, SLEVA PLATÍ I PRO VÁS, nově registrované

Hmm, dobrá, dobrá...a cena za pár?

umíš to i namontovat / instalovat? Případně kdo nainstaluje v Praze?

Díky za info

Montáž zvládneš na pohodu sám. J to s trochou šikovnosti a znalosti elektriky pohoda. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné programování, žádná diagnostika. Připojí se 6 vodičů, přendá čip imo a vše maká. Právě pro svou jednoduchost je velmi oblíbeno. Zároveň děkuji za objednávky, vše vyřizuji do druhého dne.

Měl bych taky dotaz.. Mam OI, r.v.97, slx, auto jsem koupil pouze a jedním klíčem.. Teď mam centrál bez DO, když koupím od vás tohle DO, tak budu mít jen jeden klíč funkční, protože mám jenom jeden imobilizér.. dá se někde udělat další duplikát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj zrovna předchvilkou jsem narazil na tento eshop :) Zajímalo by mě jestli se to dá naprogramovat místo toho co mám od Jablotronu.. ? Mám Octavii konec 99 a dloutlačítkovej dálkáč.. obě dvě tlačítka odemykaj i zamykaj.. ale jen jedno zapíná senzor pohybu.. šlo by to naprogramovat místo tý krabičky co mám od jablotronu ? A ještě se chci zeptat na ten modul zavírání oken.. to má bejt míněno tak že po tom co zamknu centrálem auto se mi sami zavřou třeba všechny 4 okna ? :D to by byla pecka !! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Členové fóra, noví a staří....

Jak jsem již napsal výše, sleva je i pro členy, kterí se registrovali nedávno. A že nově registrovaných a objednávajících členů je.... Budiž, třeba někdy přinesou na toto, jinak skvělé forum, nějaký poznatek, který pomůže ostatním.

Ale že někdo objedná na e-shopu, druhý den se zaregistuje zde na foru a napíše mi e-mail, že uplatňuje slevu.... to vážně ne.

Jak jsem psal, sleva byla a dosud je pro členy fora z důvodu toho, že jsme chtěli vyjít vstříc všem, kteří sem přispívají a z jejichž informací tady všichni čerpáme. Ale jak je vidět, český človíček přijde na všechno..... viďte pane Š... a H...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo váháte s montáží, dovoluji si sem dát odkaz na perfektně popsaný způsob připojení od zdejšího člena rolbare -

Montáž je opravdu snadná, pokud máte jakékolv dotazy, stále funguje poradenská služba zdarma jak formou e-mailu, tak i pomoc po telefonu. Všechny údaje jsou uvedeny na stránkách www.rakso.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu. Plast, v kterém je klíč zabudovanej je dost měký, proto se po nějaké době stane, že se klíč nezacvakne do původní polohy a vyklá se. Nevim, jak to správně popsat. Prostě, když ten klíč dáš do polohy, co je schovanej v klíčence, tak tam pořádně nedrží a pohybuje se. To mě vadilo. Jinak co se týká vysílače a přijímače, tak tam vše chodilo jak má. Tam žádnej problém nebyl. Doufám, že jsem to napsal chápavě. Fakt nevim, jak to jinak popsat.

V případě, že by někdo měl zájem o jeden tento klíč bez immo a s novou planžetou a samo s přijimačem, klidně prodám za 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu. Plast, v kterém je klíč zabudovanej je dost měký, proto se po nějaké době stane, že se klíč nezacvakne do původní polohy a vyklá se. Nevim, jak to správně popsat. Prostě, když ten klíč dáš do polohy, co je schovanej v klíčence, tak tam pořádně nedrží a pohybuje se. To mě vadilo. Jinak co se týká vysílače a přijímače, tak tam vše chodilo jak má. Tam žádnej problém nebyl. Doufám, že jsem to napsal chápavě. Fakt nevim, jak to jinak popsat.

V případě, že by někdo měl zájem o jeden tento klíč bez immo a s novou planžetou a samo s přijimačem, klidně prodám za 500,-

Klíč, neboli planžeta , není zabudována v plastu. Pokud však máte toto Dálkové ovládání zakoupeno od jiného výrobce, a že se na trhu objevili i polské nekvalitní, může být kovová planžeta uchycena přímo v plastu. To by mohlo dojít k problému, který popisujete. Co Vám však brání to reklamovat? Určitě jste dostal záruční list a doklad o koupi, který já zasílám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu. Plast, v kterém je klíč zabudovanej je dost měký, proto se po nějaké době stane, že se klíč nezacvakne do původní polohy a vyklá se. Nevim, jak to správně popsat. Prostě, když ten klíč dáš do polohy, co je schovanej v klíčence, tak tam pořádně nedrží a pohybuje se. To mě vadilo. Jinak co se týká vysílače a přijímače, tak tam vše chodilo jak má. Tam žádnej problém nebyl. Doufám, že jsem to napsal chápavě. Fakt nevim, jak to jinak popsat.

V případě, že by někdo měl zájem o jeden tento klíč bez immo a s novou planžetou a samo s přijimačem, klidně prodám za 500,-

Někde jsem slyšel, že to dělala první várka těch klíčů. Po několika reklamacích přišla náprava v tom, že se zesílil ten plast co je vněm uchycená ta planžeta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu. Plast, v kterém je klíč zabudovanej je dost měký, proto se po nějaké době stane, že se klíč nezacvakne do původní polohy a vyklá se. Nevim, jak to správně popsat. Prostě, když ten klíč dáš do polohy, co je schovanej v klíčence, tak tam pořádně nedrží a pohybuje se. To mě vadilo. Jinak co se týká vysílače a přijímače, tak tam vše chodilo jak má. Tam žádnej problém nebyl. Doufám, že jsem to napsal chápavě. Fakt nevim, jak to jinak popsat.

V případě, že by někdo měl zájem o jeden tento klíč bez immo a s novou planžetou a samo s přijimačem, klidně prodám za 500,-

Někde jsem slyšel, že to dělala první várka těch klíčů. Po několika reklamacích přišla náprava v tom, že se zesílil ten plast co je vněm uchycená ta planžeta.

Opravdu nevím, jaká to byla várka. Ale na trhu už to nějakou dobu bylo, než jsem si to koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu. Plast, v kterém je klíč zabudovanej je dost měký, proto se po nějaké době stane, že se klíč nezacvakne do původní polohy a vyklá se. Nevim, jak to správně popsat. Prostě, když ten klíč dáš do polohy, co je schovanej v klíčence, tak tam pořádně nedrží a pohybuje se. To mě vadilo. Jinak co se týká vysílače a přijímače, tak tam vše chodilo jak má. Tam žádnej problém nebyl. Doufám, že jsem to napsal chápavě. Fakt nevim, jak to jinak popsat.

V případě, že by někdo měl zájem o jeden tento klíč bez immo a s novou planžetou a samo s přijimačem, klidně prodám za 500,-

Klíč, neboli planžeta , není zabudována v plastu. Pokud však máte toto Dálkové ovládání zakoupeno od jiného výrobce, a že se na trhu objevili i polské nekvalitní, může být kovová planžeta uchycena přímo v plastu. To by mohlo dojít k problému, který popisujete. Co Vám však brání to reklamovat? Určitě jste dostal záruční list a doklad o koupi, který já zasílám.

Mám namysli ten kov, v kterém je zadělaná ta planžeta. Ten jezdí v plastu a jsou tam takové plastové zarážky, které se nějak ubrousily, či co a začalo se to vyklat. Pokuď by byl zájem, mohu to vyfotit. A máte pravdu, mohl jsem to reklamovat, záruční list jsem dostal. Přistoupil jsem k tomu ale tak, že se mi to může hodit na něco jinýho, třeba na otvýrání vrat nebo něco takového. Prostě tam, kde využiji jenom vysílač a přijímač. A také máte pravdu v tom, že od Vás to koupeno nebylo. Je to od firmy Levné Alarmy. Pokavaď je Váš výrobek kvalitnější, tak berte moje slova z rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...