Přejít na obsah

Jak to dopadne když někomu (ženské) půjčíte auto


stehlino

Doporučené příspěvky

Jelikož patřím mezi ty slušné řidiče tzn. když řídím tak nechlastám vyskytla se mi taková situace že sem řídil a musel sem se napít. No ale od čeho jsou dobré kamarádky...tudíž mi jedna řekla že to odřídí. Musím říct zkušená řidička co má s mojí Fábulí už něco najeto. No ale při parkování byla nějak moc rozjetá (asi nějakej zkrat či co) a jak to dopadlo vidíte sami :doh No taky ten obrubník mohla přeskákat celej takže to odnesl jen nárazník :D

post-14239-1212936193_thumb.jpg post-14239-1212936297_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak bohužel neumím asik brzdit =o(( Kdyby mu to brzdilo,jak ta Fábule co máme doma my,tak se to nestalo.Jenže když ta brzda začne brzdit až tak v půlce,tak to je docela pozdě,bo já nejsem taková,že po brzdě skočím,ale asik bych se to měla naučit.... A ošahávat mě nemohl,bo seděl vzadu za spolujezdcem.... Jinak kdyby seděl vedle mě,tak se to určo nestalo,bo by zatáhl za ručku-teda nejspíš určitě :-D No,a jste všichni v obraze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...