Přejít na obsah

Netypické syčení z motoru


Zuro

Doporučené příspěvky

Zdravím, v motoru někde kolem turba mi něco pořád syčí při volnoběžných otáčkách, když přidám, tak mám pocit, že se to nezvětšuje. Už jsem se koukal na spony, co drží hadice k turbu, měnil jsem těsnění kolem EGR ventilu a trubky splodin, hadici od IC jsem také už měl dole, jestli to nedělá a na nic jsem nepřišel, hadičky od podtlaku se mi zdají v pohodě, je sice pravda že mi to už 2x při akceleraci netáhlo, zatím jsem na Dia s tím nebyl, ale to syčení mne docela štve, nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky za radu , mám 1.9TDi 81kW 2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím, v motoru někde kolem turba mi něco pořád syčí při volnoběžných otáčkách, když přidám, tak mám pocit, že se to nezvětšuje. Už jsem se koukal na spony, co drží hadice k turbu, měnil jsem těsnění kolem EGR ventilu a trubky splodin, hadici od IC jsem také už měl dole, jestli to nedělá a na nic jsem nepřišel, hadičky od podtlaku se mi zdají v pohodě, je sice pravda že mi to už 2x při akceleraci netáhlo, zatím jsem na Dia s tím nebyl, ale to syčení mne docela štve, nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky za radu , mám 1.9TDi 81kW 2003

Proc nenavstivis dilnu TDIgarage od Indiho, se ti na to kouknem, mas to kousek.Bohumin Bezrucova 323

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pls :help:

je tu nějakej schopnej mechanik z okresu Trunov ??? do škodovky se mi nechce - jsou to vydřiduši. byl jsem tam sondovat a co mechanik to názor (Autostyl Trutnov a Havex Vrchlabí) . v jednom se ale schodujou. není to v sání, ale něco okolo řemenu - řemen, kladka, altík, servo, rozvodák.... těždo říct. prý rozebrat, sundat řemen a hledat a hledat ......

takže hledám schopnýho mechanika. poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se, ale když nikdo neodpovídal už jsem i na tu diskuzi skoro zapomněl. Jedno se mi podařilo, koupil jsem klasickou objímku a přitáhl jsem hadici sání k turbu, něco to pomohlo, ale ještě tam něco syčí, asi hadice od IC, ale to se mi tam už nechce hrabat, Díky TDi nebo Indi, někdy se za váma stavím, už třikrát mi vypadlo turbo sice ne do nouzáku, ale výkon ano, tak by se na to chtělo pak podívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevím, jakej ti to přesně dělalo zvuk, ale mě se na to mrklo už 6 mechaniků a ani jeden neřek, že by to bylo v sání i když to prostě syčí jako když si pustíš plyn :D . většina to typuje na drážkový řemen nebo rozvodák (který by měl být nový - tomu ale uvěřim až ho uvidim). sehnal jsem tu nějakýho kutila se zvedákem (má pneuservis), tak se na ten řemen v pondělí mrknem. pokud by to byl rozvodák, tak jedu k dovozci na reklamačku - za rozvody prý ručí (byl jsem tam dneska, ale nebyl na to čas)

prdel bude, jestli je to někde v sání - to si ještě ani jeden odborník netip :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...