Přejít na obsah

1.4 TSI (90 kW)


Marios

Doporučené příspěvky

George: no mohl bys to vědět :p víš toho až moc, soudím, že jsi že škodovky.. Oddělení či pozice mi je jedno, ale když nám takovou kravinu můžou říct na exkurzi, aji dokonale odpoved proč kontrolují jenom 4%, tak jsem si myslel, že to je pro lidi s informacemi jako ty věc známá lol obvzláště s tou jistotou ;)

PS: 2kW k ničemu.. O II je beztak a chlup lehčí jak Supík II tak se to vyrovná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

p2p:promiň ale meleš kraviny...nebudu se zastávat htp....ikdyž měl by jsi vědět že třeba JaKr odsud má nalítáno na něm přes 200tisíc většinu po dálnicích a motor drží....a to za 3 a půl roku provozu...a není jedinej co má na htp nalítáno tolik....jinak k 1.4 tsi....jak dlouho se ty motory dávají např do turanů???od konce roku 2005?půlky roku 2006?myslím že dost dlouho a nevím o ničem co by ten motor zlého potkalo....podívej se na hondu..malý objem vysoký výkon...a co motory...držej...myslíš že vw nemá odskoušené co mu vydrží motor????že by si troufnuly pustit něco do prodeje co by vdrželo 100t km???myslím že ne....

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak co jsem se poslední dobou svezl s 1,4 tsi, tak mě moc varianta 90kW nenadchla, jo táhne to odspodu, ale na zrychlení je potřeba podřadit a vytočit, šestka je opravdu jen udržovací, spotřeba bude asi tak kolem 7 litrů, pod sedmičku jen jízda opravdu lehoučká, řadit tak při 2.200 ot. na šestku to při devadesátce točí 2.000

prostě náhrada za 1,6 fsi, nečekejte nějakého dravce (jako je 1,8tsi - k té to má hodně daleko) prostě objem chybí,

ale je pravda, že obě auta měla najeto do 10.000km, třeba se ještě rozjedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
tak co jsem se poslední dobou svezl s 1,4 tsi, tak mě moc varianta 90kW nenadchla, jo táhne to odspodu, ale na zrychlení je potřeba podřadit a vytočit, šestka je opravdu jen udržovací, spotřeba bude asi tak kolem 7 litrů, pod sedmičku jen jízda opravdu lehoučká, řadit tak při 2.200 ot. na šestku to při devadesátce točí 2.000

prostě náhrada za 1,6 fsi, nečekejte nějakého dravce (jako je 1,8tsi - k té to má hodně daleko) prostě objem chybí,

ale je pravda, že obě auta měla najeto do 10.000km, třeba se ještě rozjedou

rozumná řeč. první příspěvek který smysluplný. teď jak s těmi cenami slabší nebo silnější 1.4 ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma nekdo nejake zkusenosti s 1.4 TSi z provozu? Uvazuji o koupi golfa bud s 90 nebo 118kW variantou.... silnejsi jede urco lip, ale zda se mi o dost drazsi

ja som necakal, proste som si Octu rovno objednal s tymto motorom 6 tyzdnov pred zaciatkom produkcie...stacilo mi precitat par recenzii, ktore ma presvedcili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...