Přejít na obsah

1.4 TSI (90 kW)


Marios

Doporučené příspěvky

tak zase si říkám, možná špatně, když ta 1,4ka má 90kW nemůže být problém v nějakým zrychlení. jezdím i s 1,9tdi a spokojenost, tak podle papírů ta 1,4ka nemůže na tom být nějak hůř.

pak by mě zajímala opravdu po větším množství kilometrů spotřeba 1,4 vs. 1,8. když už je to ve stejné kategorii povinného ručení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to udelam nasledovne. Pujdu na Jarov, svezu se 1.8TSI a pak hned 1.4TSI pak sednu do svyho a pojedu nasratej domu :D To bych taky mel fine poznat, jak si stoji 1.4TSI :palec2:

Davone, budeš si muset rozmyslet, co budeš chtít za auto, jestli OII nebo golfa, bohužel v golfu 1,8tsi není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone, budeš si muset rozmyslet, co budeš chtít za auto, jestli OII nebo golfa, bohužel v golfu 1,8tsi není

No presne jak pise Vorlajz, spatne jsem se vyjadril, budu tedy mluvit v kW - 1.4TSI 118kW (jako 1.8TSI v OII) v Golfu, ale sympatictejsi pohledove je mi asi OII... Zatim to asi neni uplne akutni, nevim, blba doba zrovna! ;)

Akorat ta nabidka v OII ani jednoho z motoru neni... http://www.autojarov.cz/aktuality/skoda-au...edvadeci-jizda/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...