Přejít na obsah

Sřešní okna Webasto


spineshank

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Vůbec obecně by mě zajímal názor na dodělání střešního okna do nového auta ještě v záruce, od kamarádů mám hodně protichůdné názory....co vy na to pánové....

Samozřejmě žádné made in doma, ale jen od firmy které se tím živí.....

Tako to okno tam mám už 2 roky a je dodělávané ale v origo service ,cena asi 15 tisíc a nedám na něj dopustit ,jestli chceš fotky tak ti je pošlu.Akorát mě upozornovali v service že když je dodělávane tak tak musejí přerušit nějakou výztuhu ale prý o nic nejde a já jsem taky na nic nepřišel.je to vyklopné a posuvné na elektriku ,pouze jsem se s tím oknem vracel asi za týden do servosu ale ne kvůli poruše ale že to bylo zapojené že když jsem vypnul motor tak se automaticky zavřelo tak mi to přepojily že i když vyndám kíče tak zůstane otevřené ,já to mám kvůli tomu abych to mohl nechat větrat třeba na zahradě ale klíče tam nechci nechávat .Ale jinak prostě doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se dneska pořídit origo střešní a kolik stojí?

Ale ne jen otvírací,ale i posuvné ;)

tuto problematiku jsem už řešil. Origo střešní okno můžeš dát jenom na střechu která je pro to určená - má jinde výztuhu a má úchyt na okno.

Jinak origo střešní okno seženeš kolem 3tis a kabeláž s ovladačema tak za 1tis ale na střehu to budeš muset asi navařit a nějak to prořezat aby mohlo zajíždět. Po zvážení jsem se na to vykašal :(

Kolik vyjde tohle okno i s montží? To mi docela zaujalo. Už jsem prohlížel i to co má JaKr, ale už se nedělá a Škoda Auto ho zakázala montovat (podobné, ale mechanické) protože se musí vyříznout již zmíněná výztuha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

jak píšu, už bych to podruhé neděla, ne kvůli oknu, ale kvůli té vyříznuté výztuze, zkus napsat přímo Webastu s dotazem na Fábii

Aj jaj, podobné "šeptandy" jsem už taky slyšel, proto mě opravdu VELMI zajímá, jestli někdo získá vyjádření od Š-auto. Ta výztuha mě straší,...jestli to je pravda, tak samozřejmě do to taky nepůjdu......

Je tu ještě někdo s podobnou zkušeností ????.... pro FII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od Š-auto nezískáš žádné vyjádření, to moje okno bylo ještě jako originál příslušenství, dělaly ho taky v autorizovaném servisu, auto bylo ještě v záruce, u FII není v nabídce žádné okno jako origo příslušenství, takže při dotazu se dočkáš odpovědi typu - nesmí se, je to zásah do konstrukce apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

právě mé dotazy v servisech Škoda Auto jsem se dozveděl že ti dají pouze střešní okno, které je jako u Felicice - tj. vejde se mezi A a B sloupek a je jen výklopné (a hnusné). Ukzoval mi fotku a vyjádření ŠA k papíru, co jim přišel, kde je zakázána montáž velkých střešních oken - problém zbortěné střechy při havárii auta. Okno ze střechy vyskočí a slouky se namají o co opřít :(

Bohužel po prolezení všech nožný i nemožných oken jsem od monáže zatím upustil. Sice Webasto machruje s nějakou integrovanou výztuhou ve střešním oknu, ale to by se to okno asi muselo vevařit mezi sloupy (moje úvaha)

Pokud někdo má zkušenosti se střešním oknem s integrovanou výztuhou ať to sem písne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

střešní okno od Webasta jsem měl na Octavii Combi 4x4. Už v životě bych takový okno nechtěl. Ne že bych hanil f. Webasto, to ne, měl jsem ve Fábkách dovezených z D i nezávislé topení a super, ale do Octavy mi teklo. Po umytí auta, při velkém dešti a tak......

Jedině orig. okno z fabriky, myslím original Škoda. Tech jem měl na autách několik a super, bez jakýchkoli problémů!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...