Přejít na obsah

vypínanie motora


Bugy

Doporučené příspěvky

Je to 1,4 mpi, rok 2000 prerobená na lpg. Rozmýšľal som či to nemôžu robiť sviečky alebo káble?

ahoj,

mam ten isty rok, tu istu motorizaciu a aj LPG a robi mi to tiez, zvykne mi to spravit vtedy ak pred vypnutim motora este chvilu stojim alebo idem pomaly, to znamena ze sa motor viac zohreje a potom to zvykne pekne zarachotit pred tym nez sa vypne, obcas mam pocit ze chce motor vyskocit s auta :)

zatial co som zistil, tak to robia sviecky, vznika tam tzv samozapal na svieckach, ale ako to odstranit netusim, mam uz tretie sviecky a robi to stale, asi su nejake vadne, inak ja mam sviecky BRISK platinum, keby si zistil naozaj ten problem, tak daj vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělaný motor na podtlakové lpg by to měl dělat normálně,motor po vypnutí zapalování dobíhá na "zbytkový" lpg.Je to vteřinka,pokud už ale odemykáte dveře od domu a motor ještě běží,bude opravdu někde chyba :rolleyes:

Editováno: , autor: hony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fonguje vám správne škrtiaca klapka? neni špinavá?

Neviem ako na MPI ale na HTP rpi vypnutí kľúčika sa škrtiaca klapka zavrie aby sa zastavil prísun vzduchu a motor ihneď zhasne. Potom počuť ako sa naspäť otvorí.

je pravda, ze skrtiaca klapka ma nenapadla, musim pozriet a popripade vycistit, no cistil som ju prednedavnom

ale ci sa zavrie a potom otvori to netusim, vyskusam a pozriem to, dik za tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

mam ten isty rok, tu istu motorizaciu a aj LPG a robi mi to tiez, zvykne mi to spravit vtedy ak pred vypnutim motora este chvilu stojim alebo idem pomaly, to znamena ze sa motor viac zohreje a potom to zvykne pekne zarachotit pred tym nez sa vypne, obcas mam pocit ze chce motor vyskocit s auta :)

zatial co som zistil, tak to robia sviecky, vznika tam tzv samozapal na svieckach, ale ako to odstranit netusim, mam uz tretie sviecky a robi to stale, asi su nejake vadne, inak ja mam sviecky BRISK platinum, keby si zistil naozaj ten problem, tak daj vedet ;)

No musím sa na to pozrieť, keby dačo dám na vedomie. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...