Přejít na obsah

Stav kilometrů v ŘJ (TDI 2001)


ijon

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz. Někdo mi nedávno říkal, že lze poznat manipulaci s najetými kilometry v řídicí jednotce. Údajně jsou originálně jisté rozdíly v jednotlivých sekcích ŘJ, takže třeba motor ukazuje 100.000. ABS 99.895 apod. Údajně, pokud jsou tam tyto rozdíly, nebylo se stavem manipulováno a lze tomu věřit. Pokud jsou údaje ve všech segmentech stejné, byl pravděpodobně stav dodatečně nastaven. Nemáte někdo bližší info? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co je na budících jde porovnat s ř.j. motoru

z abs nikdo nic nevyčte

ale tak jak na budících tak i v motorovce to jde bez problému upravit

(určitě se najde spousta lidí co bude chtět diskutovat o změně KM - toto téma už tu je - stačí hledat)

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám Okinu chvíli ak se zeptám možná hloupě. Dá se z ŘJ nebo něčeho jiného vyčíst, že se počet načtených km v ŘJ upravoval (většinou asi ponížil :t )? Myslím jakýsi log co se s ŘJ provádělo. Asi měla předcházet otázka, zda vůbec jde změnit počet najetých km v ŘJ. Já osobně si myslím, že jo :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U OII se dá vyčíst počet flashů Ecu.To je teď průser kvůli záruce.necháte si v záruce nachipovat auto,pak se něco zesere a v servise zjistí,že bylo něco děláno a máte po ptákách.Jasně,v servise se taky dělají upgrade SW,ale ty jsou vedeny,že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...