Přejít na obsah

kryt kapoty


Zdeny.46

Doporučené příspěvky

Asi vím co myslíš. Je to návlek na kapotu, vetšinou koženka nebo kůže. Na škodovce jsem to neviděl. Viděl jsem to na Chrysleru Voyageru i s takovým štítkem na konci co nejspíš chrání i spodek čelního skla.

presne je to navlek na kopatu, ( ochrana kapoty ) videl jsem s tim uz docela dost znacek, ale nevim kde to sehnat na roomstera, psal jsem do Milotecu, ti to zatim pry nedelaj a ostatni firmy delaj spis jen octavii, fabii a golfy atd, ale nic na Roomstera, tak zkousim poptat vas, jestli nekdo nema zkusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No našel jsem jinou firmu kde šijou potahy kapoty a od nich to vypadá to fakt dobře!! Máte to někdo na autě? a jaké jsou s tím skušenosti - hlavně by mě zajímalo jak to jde namontovat na nárazník a ještě jestli se pod tím nedrží voda a nerezne to. Jinak souhlas to co jste tu měli je dost ošklivý a dost drahý.

tady je link: http://potah-kapoty.unas.cz/naseprodukty.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No našel jsem jinou firmu kde šijou potahy kapoty a od nich to vypadá to fakt dobře!! Máte to někdo na autě? a jaké jsou s tím skušenosti - hlavně by mě zajímalo jak to jde namontovat na nárazník a ještě jestli se pod tím nedrží voda a nerezne to. Jinak souhlas to co jste tu měli je dost ošklivý a dost drahý.

tady je link: http://potah-kapoty.unas.cz/naseprodukty.htm

myslim, ze voda se drzet nebude, ale kdyby jo, tak kdyz nemas poniceny lak, tak reznout nemuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...