Přejít na obsah

Internetové obchody


matobo

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Jaké máte zkušenosti s nejlevnejsipneu.cz a OB autodíly?

Do OB autodíly jsem psal emailem já i kamarád několik dotazů na zboží a nikdy nepřišla žádná odpověď, takže moc seriózně nepůsobí.

OB autodíly - s těma mám jenom dobrý zkušenosti. Už jsem od nich toho dosti objednával a vždy bez problémů a rychle :kol-47:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 rok později...

caute, co si myslite o ND vyrobenych v cine?

To je pořád dokola a u všech odvětví, miliónkrát omletý téma :feve: Číňani v Číně a čínský fabrice vyrobí např. brzdový destičky z lisovaný sušený trávy ale číňani v Číně a ve fabrice s technologií kvalitní značky a pro její značku, vyrobí kvalitní a mnohdy lepší desky než např. v Německu. Takže ty čínský repliky ze sušený trávy budou opravdu suprově brzdit :D Doporučil bych koupit celý auto v Číně, pak bude vše pasovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sulda...mam stare auto ktore ma nabehane vela km a ktore sa mi prednedávnom dost ponicilo v dosledku poziaru iného auta. nejde o ziadne brzdove dosticky ani nic podobne, ide o plastove casti ako su zrkadla, zadne svetla, antena, krytky hagusov (brzdy atd by som urcite kupoval jedine original!). Chcel som vediet nazor na cinske veci skor z toho pohladu ci to vsetko pasuje a licuje, ci to nejako divne neodstava atd. Ak by tieto diely pasovali tak by som ich kupil ak nie tak by som dal original. chcem len vediet ci ma niekto skusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi mě dostal (je to už asi dva roky) - buď to bylo na krabici, nebo je to přímo na stěračích (až se dostanu k autu, tak se na to podívám) - v každém případě Valeo (to si pamatuji dobře, protože jinak jsem kupovával vždy stěrače od Bosch). Kupované u autorizovaného dealera Škoda v originálním koncernovém balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barum-pneu.cz - banda neochotných ignorantů, nakup a už nepruď. Reklamoval jsem Teichmanovi, že mi vibrují kola co mi dodali, že to chci řešit, odpověď byla, že si mam nechat kola převážit, převáženo, kola dělala to samé. Tak mi napsal, ať si nestěžuju, a když se mi to nelibí, ať nakupuju jinde. Na reklamaci sice mám nárok, ale ať jim pošlu kola zpátky na vlastní náklady a oni uznají, jestli je reklamace oprávněná nebo ne. Pokud ne, tak na moje náklady zas pošlou zpět!!

 

nejlevnejsipneu.cz - velmi komunikativní ochotní, vyřešili mi reklamaci pneu od firmy barum-pneu.cz NA JEJICH NÁKLADY!!, vše před DPD, stačilo napsat mail, zavolat, vše zařídili, objednali. Kupoval jsem od nich i jiné pneu a ráfky, vždy byli ochotní a sdělili i informace co jsem chtěl vědět. Poslali mi i PFku, že si cení mých nákupů, jedna proražená pneu na pojistku v ceně - vyměněna ve smluvním servisu zdarma. Na dotaz proč mají zavádějící název firmy, mi jen slušně odpověděli, že češi si potrpí hlavně na cenu.

 

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mně po zkušesnoti s tim barum-pneu ani nejde o ušetřených pár desetikorun bo stovek, jako že mi pak nějak deprivant nebude psát, že za pár tisícovek mám jít doprdele když bude problém - byť jsem ze zákona v právu. A jet to řešit osobně někam na severní Moravu, to se na to můžu, to už na naftě a času mně levnějc přijdou nový gumy.

 

Mjo, mají smluvní servisy, kam se můžeš stavit, tam určej kolik % je guma opotřebovaná + její věk a z toho ti určí na kolik % plnění máš nárok. Je to dobře napsané ve smluvních podmínkách. Pokud to není 6let stará guma s 1mm vzorkem, tak si zaplatíš jen práci přehození gumy a vyvážení (cca 150). Jinak doplácíš % dle opotřebení. Případně se to dá řešit domluvou a poslání gumy přes DPD k nim do provozovny v již. Čechách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.ipneu.cz  - ContiTrade Services s.r.o. (barum continental otrokovice) uvedené ceny včetně dopravy (platí od 3ks pneu nebo 1ks disku)

často mění cenu zboží, ale mam zkušenost že jsem koupil pneu v rozměru 185/60 R14 (fabia) za necelých 750,-ks včetne dopravy ikdyz jinde cena byla i pres 1000,- bez dopravy, vše v pořádku :-) mohu jen doporučit

Editováno: , autor: mcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...