Přejít na obsah

Pneu dře o podběh


nneill

Doporučené příspěvky

Zdravím,

měnil jsem včera letní pneu (Bridgestone ER300 - 205/55/16) za zimní (Pirelli Sotozen 195/15), disky original Škoda - Rider a nestačil jsem se divit. Na jedné straně mám v podběhu vydřené místo od vnitřní strany pneu. Vůbec nechápu čím to může být. Je to vydřený v místě, kde je maximální rejd pneu, tam se to dotýká podběhu. Dřív jsem si toho nevšiml. Až nyní při výměně pneu. Nechal jsem mezitím udělat nové brzdy - kotouče i desky. Nevíte v čem by mohl být problém? Geometrie? Špatně udělané brzdy?

Díky za názory....

Editováno: , autor: nneill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastovy podbeh drzi jak prikovany. Je to vydrene na spojeni plastu a kovu - v místě, kde vytočíš kola do maximálního rejdu - tak tam to chytá vnitřkem gumy. Jinak pneu jsou BRIDGESTONE 205/55 R16 ER300 91W MFS.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane Milane... jsou špatný plechový disky origo octavia 15" s pneu 195/65 ?

a Spidery 17" s gumou 205/50 je taky mrdka?

dobrý lol:smich:

Škoda kola mají špatný ET, tudíš jsou to mrdky. Mám 8x17 ET 35 s gumou 215/45/17 a nikde nic nedře. Tak kdo tady má blbý kola?

PS: na zimu mám plechy 6,5x16 ET 43 gumu 205/55/16 a taky nic v plným rejdu nedře...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši, žádná rozumná rada. Jako laik si nejsem jist, jestli jsou origoš 16" Škoda disky Rider shit nebo ne a rovněž pneu BRIDGESTONE 205/55 R16 ER300 91W MFS mi připadají za tu cenu docela dobrá volba. Ještě jsem na to koukal a drhne mi to zčásti o podběh a z části o plech za kolem v maximálním dorazu. Před nasazením Bridgestone a před opravou brzd mi to nedělalo - jezdil jsem na stejných, jak vy říkáte "shit" discích, pouze na jiných pneu - BFGOODRICH G-FORCE PROFILER 91V 205/55 R16. Takže názor s disky vypouštím.....

Spíš by mne zajímalo, jestli tohle může způsobovat například zmiňovaná výměna brzd......atd....

:o))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...