Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat zda k plné funkčnosti D-DOTU stačí připojit příslušné dráty, dle návodu, nebo je třeba mít i VAG, kterým se vše aktivuje a nastavuje? V případě, že se po zapojení všech drátů vše nastavuje páčkami pal. počítače by mě zajímalo jak poznám co který blok znamená, resp. co jeho hodnota ukazuje? Díky moc za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci pripojit draty. Zakladni nastaveni bloku delam primo. VAG je vsak doporucen, jednak kvuli upgrade a taky pro snadnejsi nastaveni z aplikace pro Windows.

V podstate mi pro nejaky vyber hodnot staci rv, typ motoru a pak ti mohu rict co by se dalo zobrazovat.

Jestli to tedy správně chápu, tak by jsi mi požadované bloky už nastavil s tím, že bych pouze připojil dráty. Mám 1.2HTP 47KW r.v. 5/2004. V elektrice se moc nevyznám, tak bych raději preferoval montáž přímo u tebe, jsem ale z Kar. Varů a do Brna bych se dostal tak za měsíc. Jestli ale montáž spočívá pouze v propojení drátů, tak bych to snad zvládl sám. VAG bohužel nemám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto presne.

Zapojit to zvladnes sam, ale pokud si nikdy nic v aute nedelal, radeji to nech nekoho udelat. Aby to pak nevypadalo ako kdyz anakonda spolkne srnku :))) nebo taky je peknej styl pavouk (chobotnice)

Díky moc za odpověď. Posílám PM, kde se určitě domluvíme. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krome teploty v interieru kterou najdes v klimatroniku, tak je vse v RJ motoru.

Jinak je k dispozici novejsi verze D-Dotu.

v menu:

RESET - vymaze nastaveni D-Dotu do vychoziho

pro CAN:

opravy nekolika chyb, tykajici se zejmena spoluprace s radiem.

radio: RJ 84 , blok 1, pozice 0

pro 3drat:

vylepsena inicializace maxidotu

+nejake dalsi drobnosti jako napr. vyreseni problemu s chybnym init delay. (doufam) :)

v zipu jsou 3 firmware:

- pro 3drat

- pro CAN s origo radiem

- pro CAN bez radia

Nova verze ovladaciho programu, tentokrat jiz i v Cestine a s installerem.

Ke stazeni zde:

http://www.megaupload.com/?d=EFKYBOHF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je úžasný, když je někdo koumák a baví ho to

a i to navíc umí ;)

a teď se chci zeptat - píšu si ujeté km. Denní i pak ty celkové (ty pro zpětnou kontrolu - viz dále). Denní se udávají v celých číslech, ty celkové také v celých. Jenže je rozdíl, když ujedu 150,1 a 150,9. Takže pak po určité době zjišťuju, že mi součty denních km na celkové v PC nesedí na ty celkové v autě...

Je tedy možné zobrazovat DDčkem ty denní km na jedno desetinné místo ? (i tak tam po čase vznikne odchylka, ale za nepoměrně delší čas)

mno a pak ještě bude SZ pro Kamila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, velmi sa mi lubi D-dot...perfektne spravene...chcem sa spytat. Mam VW Passat 1,9 TDI PD 96kW r.v. 2003 - je to CAN bus a radio mam Delta 6 - tiez uz komunikuje cez CAN...pojde mi D-dot na mojom aute a pojde aj radio zobrazovanie Radia na Maxi dote? A este otazka, ako sa da ziskat D-dot, ked som z Bratislavy? Ci to nejako posielas alebo ako? Moc dakujem za odpoved...Keby daco tak tu je aj moj e-mail: bezo@pobox.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do menu vlezu, ale tam mi nefungujou ani sipky ani reset tlacitko proste mi to zmrzne...je to jen muj bug nebo se to tyka vsech?

tak to jsme na tom po upgrade stejně a místo menu na displeji mám shluk nesmyslných znaků nebo jen otazník v 1. řádce a dál už nic, D-dot jinak funguje ale načítání hodnot i s init delay 200 je nespolehlivé, hodnoty dost často mizí nebu jsou zjevně nesprávné.

3 drát, VW Sharan Tdi PD 85 kW AUY

post-16483-1240955384_thumb.jpg

post-16483-1240955396_thumb.jpg

post-16483-1240955404_thumb.jpg

post-16483-1240955427_thumb.jpg

post-16483-1240955438_thumb.jpg

post-16483-1240955446_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jenda_K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám problém - can ver. motor 1.9TDi ASV

1. dostat se do menu

2. pokud se tam dostanu tak je zamrzlé (dva až tři pokusy-pak je funkční)

3. nejde přepsat uvítání při pokusu opět zamrzne

může ještě někdo poradit proč mi na DOTU teplota motoru ukazuje 2.91 BT

napeti bat 850.0 G

tepl.sani 4.78 PC

a na spodním řádku mi zamrzá ukazatel rychlosti opět funkční po vyp. zap.zapalování

co je to za hodnoty jak je změnit?

nějak se mi to nedaří co dělám špatně :help:

toto nastavení je v upg. 1.32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky upgradoval na 1.32 CAN bez radia .. pro konfiguraci ddotu pouzivam konfiguracni aplikaci pro windows .. jedinej problem jsem zatim mel, ze pokud jsem si vytvoril konfig od nuly a nahral ho do ddotu, tak po restartu ddot uz nenabehl .. dokonce nenabehl ani stred maxe .. vsude prazdno, ale podsvetleni bylo zapnute .. pokud se ale nejdriv konfigurace z ddotu stahne do aplikace, hodnoty se upravi a nahraje se to zpet, tak uz ddot funguje normalne

v menu mi to obcas taky zamrza, ale spis vyjimecne, nez pravidelne

lassev: spatne hodnoty se ti zobrazuji, protoze ve firmwaru 1.32 jsou defaultne hodnoty pro benzin, musis si upravit konfig pro diesel .. jsou v jinych skupinach a blocich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém (CAN verze 1.32 s rádiem). Ale je možné, že zatuhnutí menu způsobí opravdu úprava pozdravu. Vstup do menu mi trval déle než obvykle a možná jsem tlačítkem RES nechtěně potvrdil první položku menu (tj. POZDRAV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v 3drat verzi mam chybu v menu. V CAN verzi nejde v menu zmenit pozdrav. Vecer jsem dam opravenou verzi (tentokrat jsem to radeji chtel vyzkouset nez to vydam) :)

Ještě to nemáš vyzkoušené ?

Myslím že čekáme všichni na novou verzi ,říkal jsi večer(29.4.)-že by se ti nedařilo a je něco špatně

Editováno: , autor: lassev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lassev: to zamrzání spodní ho řádku se mi taky sem tam stane, stačí vyvolat nějakou hlášku přes celý display (např. zatáhnout ručku) a pak se to chytí a jede to.

Mám taky CAN 1.32 a u mě update vyřešil přepínání d-dot = radio i přeblikávání hodnot. A vše funguje ok. Jen mi d-dot není schopen přečíst řj parkováku. Vypisuje blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...