Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Teda kamile, čumím tady doslova s otevřenou h*bou!!! Naprosto parádní práce, smekám klobouk! Dnes se chystám dát do auta maxíka a tvé zařízení mne naprosto uchvacuje. Myslím, že bez něho nemůžu být ;-) Můžeš mi trochu šťouchnout, jaké jsou možnosti pro mé autí? Jde o OI TDI AHF 81kW. Rok je to 08/00, ale už MR01. Komfortku mám 2,5g a současné budíky také 2,5g ( vlastně nepodstatné info ) dnes večer budu dávat 3g maxík. Trochu plavu v tom, zda zvolit canovou verzi DDOTu, nebo 3-drátovou. Na maxovi bych chtěl mít i info z rádia, takže budu dávat symphony. To ještě nemám, takže nevím, jak budu mít připojeno. Chápu to tak, že mám-li can rádio, použiju 3drát ddot a naopak? Jsou nějaké obecné výhody té, či oné verze ddotu? (ptám se, abych případně sháněl rádio cíleně buď 3drátové, nebo canové). Předpokládám, že do mého auta půjdou připojit obě verze a výběr je na mě.

Díky za odpovědi, Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte chlapi, nerad to tu do fora pisem , neviete co je s Dolezelom tvorcom D dottu, na emaila uz mesiac nereaguje,

mam nejake problemy s D dottom aj som mu ho poslal na reklamaciu, ale nic sa nedeje,ano ddtot sa mi nevratil, tak zrejme ho prevzal.

Ani odpovede, ani D dottu.....

Alebo nejaky tel.kontakt na neho?

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
telefon mam ozvi se mi kdyztak v poste

Je ten telefon tajný, pretože by som si aj ja rád objednal D-DOT. Práve som nahodil MAXI-DOT budíky a toto zariadenie ma uchvátilo. Písal som Dolezalovi SS ale bez reakcie, takže neviem či už D-DOT skončil, alebo treba čakať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tak jsem konecne po 3 mesicich sehnal praci. Jeste k tomu jsem byl nemocnej, takze asi tak nejak :(

Navic jsem zjistitl, ze ten D-dot , co jsem posilal supsakovi nedosel .....

Vcera jsem zadal vyrobu a cca 5 ks by mohlo byt snad zacatkem pristiho tydne.

Pripadne dalsi jakmile sezenu soucastky.

kdyztak email: dolezelk@volny.cz. Je to lepsi nez zpravy na foru, ktere jsou dost neprehledne.

Kamil

PS: diky za telefon kol5

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem se dočkal a D-DOT valí :) Navštívil jsem Kamila v jeho "dílně" a to dokonce 2x,pač napoprvý se nějak nezadařilo...

Spolupráce s Kamilem super,je to koumák :palec2:

Doufám,že si udělá čas a ještě zapracuje na vylepšení,třeba parking i s grafikou pro nás fábkaře ;)

Jinak pro ty co čekají na D-DOT,vydržte!

Kamil se vám určitě ozve,má toho opravdu moc.Já čekal přes 2 měsíce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

pokud by bylo dost zajemcu, tak bych byl mozna schopen udelat neco podobneho, ale na samotnem displeji (ovsem cena by byla kolem 5000,-). Treba by s tim slo po CANu i neco ovladat, ten displej ma i dotykovou vrstvu, takze se da ovladat jen dotykem.

Mrknete jak ten displej vypada zde: http://led.novalisnet.cz/dotykovy_displej.php

Novalis

post-14556-1265739775_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Povedlo se mi zajistit cca 15 d-dotu, ktere mohu odeslat obratem. Pokud mate jeste po tom silenem cekani zajem, tak se mi ozvete. tel: 602703247, email: dolezelk@volny.cz

Ahoj na kolik by mne vyšel D-Dot do passat B5-5 can? A za jak dlouho jsi ho schopný dodat? Fungujou parkováky? A kdyžtak jaké? Díky za info. Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...