Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

SKAJO, mám jednu prosbu. Dnes jsem si objednal ten origo adaptér na Nokii 6230i - příjde mi za 2 týdny a nemůžu se dočkat...nevyfotil bys mi, prosím, jak to s tím adaptérem a mobilem vypadá...byl bych moc rád, ale jestli se ti nechce, nic se neděje, nechci tě otravovat.. ;)

Jasně, zkusím to, ikdyž momentálně nemám zrovna bůhvíjaký foťák, ale až zítra, protože teďka po tmě by to stejně nebylo vůbec použitelný, možná to budu fotit mobilem bez blesku, takže ;)

Nevadí, já taky fotím většinou z mobilu...tak díkec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem fotil, ale výsledek je katastrofický, nový baterky vydržely pouze jednu fotku a potom přestal fungovat blesk z důvodu slabé baterie, čili místo fotek je jen velký černý flek, poněvadž v garáži je tma. Zkusím to ještě pořešit a případně dodám další fotky, až seženu použitelný foťák :feve:

post-6151-1191671640_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje peripetie s originálnou BT handsfree neskončili ani po roku a niekoľkých mesiacoch. Konečne som dostal novú RJ z MR 2008 (je to trochu neskôr, než som pôvodne avizoval). Dobrá správa je, že telefón sa už konečne neodpája. Po zapnutí zapaľovania sa HF pripojí a je pripojená až do chvíle, kým sa úplne nevytiahne kľúč zo zapaľovania. Takto to malo fungovať hneď od začiatku.

Stále to však nerieši môj problém s telefónnym zoznamom. Ten sa so Symbianom nekoná a basta. A nakoľko ma môj milovaný telefón (N73) značne irituje, vymením ho za niečo iné. Preto by ma zaujímali nejaké skúsenosti s telefónmi, ktoré ste s originálnou HF sadou cez BT skúšali. Teda čo zoznam a register hovorov zobrazí a čo už nie. Zvažujem totiž kúpu nejakého telefónu s Windows mobile. Pred časom sa tu nejaké skúsenosti popisovali, ale problém bol v tom, že do auta sa prekopírovani viaceré čísla, ale stále s rovnakým menom. Používa niekto originálnu BT HF sadu s Windows Mobile?

Pred časom som tu aj písal o originálnej Nokia HF sade CK-15W. Ale ani táto si s N73 úplne nerozumie. Nezobrazuje silu signálu a stav nabitia betérie a niektoré čísla totálne ignoruje a nezobrazí. Rovnako neraz zobrazuje u príchodzieho hovoru len "Súkromné číslo" (na displeji telefónu sa meno zobrazuje, takže volajúci nemá skryté číslo), hoci toto konkrétne číslo v zozname na CK-15W figuruje (a len raz samozrejme). A ešte perlička! Po pripojení k originálnej sade Nokia CK-15W mi zvykne občas telefón vytuhnúť (na displeji neraz ostane aj posledný čas). So Škoda sadou sa to nestalo ešte nikdy!

A kolik Te stala ta nova RJ? A kde si ji sehnal? Taky se mi to odpojuje...ze bych ji vymenil!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem fotil, ale výsledek je katastrofický, nový baterky vydržely pouze jednu fotku a potom přestal fungovat blesk z důvodu slabé baterie, čili místo fotek je jen velký černý flek, poněvadž v garáži je tma. Zkusím to ještě pořešit a případně dodám další fotky, až seženu použitelný foťák :feve:

post-6151-1191671640_thumb.jpg

Uplně v pohodě, díky moc..! A z toho adeptéru vede ještě nějakej drát? Dobíjí se přitom mobil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem fotil, ale výsledek je katastrofický, nový baterky vydržely pouze jednu fotku a potom přestal fungovat blesk z důvodu slabé baterie, čili místo fotek je jen velký černý flek, poněvadž v garáži je tma. Zkusím to ještě pořešit a případně dodám další fotky, až seženu použitelný foťák :feve:

post-6151-1191671640_thumb.jpg

Uplně v pohodě, díky moc..! A z toho adeptéru vede ještě nějakej drát? Dobíjí se přitom mobil?

Žádný drát nikde nevede, to je pouze moje šňůrka na klíčenku ;)

Mobil se samozřejmě dobíjí, jakmile začneš jednou používat originální HF sadu, tak můžeš zahodit nabíječku na telefon, jelikož se o baterku nemusíš starat a máš ji pořád plnou, to je bezvadná věc a největší výhoda oproti používání HF přes bluetooth :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem fotil, ale výsledek je katastrofický, nový baterky vydržely pouze jednu fotku a potom přestal fungovat blesk z důvodu slabé baterie, čili místo fotek je jen velký černý flek, poněvadž v garáži je tma. Zkusím to ještě pořešit a případně dodám další fotky, až seženu použitelný foťák :feve:

post-6151-1191671640_thumb.jpg

Uplně v pohodě, díky moc..! A z toho adeptéru vede ještě nějakej drát? Dobíjí se přitom mobil?

Žádný drát nikde nevede, to je pouze moje šňůrka na klíčenku ;)

Mobil se samozřejmě dobíjí, jakmile začneš jednou používat originální HF sadu, tak můžeš zahodit nabíječku na telefon, jelikož se o baterku nemusíš starat a máš ji pořád plnou, to je bezvadná věc a největší výhoda oproti používání HF přes bluetooth :)

Tak to je uplně výborný, v servisu mi nabízeli nějaký adaptéry Nokia za 1200 Kč, ale já jsem chtěl origo. , je to sice poměrně drahý, ale zase se nebudu muset obávat o kompatibilitu apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky bych si chtěl dodělat BT HF sadu... myslíte, že tohle bude ten samý interface? Je to z Touarega.. Vzhledem k tomu že nemám přístup k levným dílům tady v anglii jako vy v čr, tak se většinou dívám na ebay a zrovna se tam objevilo tohle...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...A:IT&ih=004

kabeláž jsem našel taky..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...A:IT&ih=007

potom už by zbýval jenom mikrofon a držák, kryt pod sedačku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus,mám HF sadu od výroby,ale neměla BT , ted jsem si sehnal anténku(BT),ale když ji nasadím ,tak to stejně nefunguje(telefon nenajde žádné zařízení) - nevíte někdo co s tím.

Děkuji za jakoukoliv odpověd

Do handsfree sady bez bluetooth se to dá ještě nějak dodělat jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli - nová RJ nestála nič, nakoľko mi ju konečne vymenili vrámci reklamácie neustále sa odpájajúceho a pripájajúceho telefónu.

Aha...tak to uz chapu. :) A myslis ze by sel prehrat software na te RJ za novejsi nebo se musi dat cela nova RJ? Protoze ja mam tu bluetooth sadu od Alesia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je nejaky postup jak donutit BT HF aby na DOT displayi zobrazovala prvni prijmeni a pak jmeno? nyni to mam naopak. Telefon mam HC s windows mobile 6. Vsechno ostatni funguje bezvadne.

Nezobrazuje to tak, jak je to nastavené na telefonu?

Tak jak mam v telefonu se mi zobrazuje spravne prijata volani, ztracena volani a volane cisla

telefonni seznam ale je opacne - prvni jmeno a pak prijmeni - tzn rada adamů, pak barbor atd... vyhledavani v tomto razeni je pak docela obtizne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvětlí mě někdo, jak tato origo HF sada pracuje s více telefény (různými) ?

Jak to má v tomto případě ošetřen přístup k telef. seznamu který si to načítá (načítá vždy ?) ?

Nepletou se tlf. seznamy od různých telefénů ? Jak se dají mazat ?

Má už někdo zkušenost s podlední verzí jednotky a současným používání s telefény N E65 a N 6300 ?

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Omicron: abych pravdu řekl, nezkoušel jsem připojit zároveň dva mobily ale mohu to zkusit :-) ale jinak si MAXik načítá data z mobilu pokaždé znovu...

no a 6300 mám ale ten druhý ne, takže neposloužim..

Nevite teda nekdo jak konecne vyresit odpojovani telefonu u stojiciho auta? Jestli jde prehrat soft na RJ nebo se musi koupit nova RJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka by v těchto dnech měla pustit do výroby novou ŘJ Bluetooth, která umí komunikovat s novou Navigací (Trinax, Columbus) a umožnit ovládání telefonu přes dotykový displej navigace. Viděl jsem to na vlastní oči a jsem rád, že jsem si nepořídil přenosnou navigaci, jako je TomTom atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka by v těchto dnech měla pustit do výroby novou ŘJ Bluetooth, která umí komunikovat s novou Navigací (Trinax, Columbus) a umožnit ovládání telefonu přes dotykový displej navigace. Viděl jsem to na vlastní oči a jsem rád, že jsem si nepořídil přenosnou navigaci, jako je TomTom atd.

Tak to je dobra zprava... :) Nevite kolik stoji nova samotna RJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy že se Ti ten telefon vlastně odpojí?

Jen když zastavíš? Jak to to ten telefon pozná?

Já mám teda Parrot a ten se mi odpojí když vypnu motor a myslím, že to tak má být.

Jednou jsem nechal telefon doma a při popojíždění pod domem se mi spároval. No být to naopak radost z toho nemám.

Bych si doma ani nezatelefonoval. ;)

to Omicron: abych pravdu řekl, nezkoušel jsem připojit zároveň dva mobily ale mohu to zkusit :-) ale jinak si MAXik načítá data z mobilu pokaždé znovu...

no a 6300 mám ale ten druhý ne, takže neposloužim..

Nevite teda nekdo jak konecne vyresit odpojovani telefonu u stojiciho auta? Jestli jde prehrat soft na RJ nebo se musi koupit nova RJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy že se Ti ten telefon vlastně odpojí?

Jen když zastavíš? Jak to to ten telefon pozná?

Já mám teda Parrot a ten se mi odpojí když vypnu motor a myslím, že to tak má být.

Jednou jsem nechal telefon doma a při popojíždění pod domem se mi spároval. No být to naopak radost z toho nemám.

Bych si doma ani nezatelefonoval. ;)

Uz se to tady nekde psalo. Kdyz zastavis a vypnes motor (nevytahnes klicek)...tak se telefon obcas odpojuje, pripojuje a porad dokola!! Nebo kdyz otevres dvere tak se taky hned odpoji...pak zase pripoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...