Přejít na obsah

Studie OII RS+


Remus by skoda

Doporučené příspěvky

Jak to tak vypada s fin krizi tak skodovce nepomuze ani cerna kola ani cerne lizatkoa difuzor a kycovita barevnost exterirer vs. interier. A bude prodavat zas favority :smich: :smich: :smich: a nebo se rozproda cela :D

Studie RS+ je sic ehezkej nazev ale za sedacky a liatko a difuzor zrcatk a kola dat o 150000 tis vic vuci rs mi prijd zbytecne.. A navic muj nazor Klasicke RS je hezci :) Skoda se snazi dohnat R8 nebo jaks se ty rychly supliky od AUDI jmenujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nato, abych musel mít takový sedačky, by to přeci jen muselo metelit trochu víc, tudíš mít alespoň motor, jako je v Audi S3 nebo přinejmenším v Cupře. To jsme ale zase zpět u podvozku a brzd.

cupra a s3 maji totozny motor jen s3 ma trochu jinou jednotku!! jinak octavie RS nebo leon FR maji jinaci motor ikdyz oznaceni pouziva stejny! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky dobrý ... ale nejsem si jistej, že to bude série. Možná příslušenství nebo jiná výbava. Ale fakt nevim. Motory budou porad stejny tam se nic dit nebude to je koncernova politika. Preci nemuze predjet OII RS Golfa GTi nebo Cupru nedejboze Audi S3.

ale ty sedaky pecka!! to cupra ma proti nim cajickovy!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikej?? no a okolik?? ma jinou ridici jednotku ale motor je kompletne stejnej!! mam cupru od exnera tam prodavaji i audi takze otom vim cupra ma 177kw tedy 241koni S3 ma 195kw tedy 265koni cupra muze mit totozny kone! a je i limitovana edice cupry k1 s nazvem copa co ma 315koni!! tak asi chces vedet hlavni rozdil mezi cuprou a a S3 je quattro a spojka HALDEX ve prospech S3

Editováno: , autor: Patrik Tesař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AD Octavia : Tak tahle Octáva mě nechává naprosto chladným. Kromě těch sedaček je to všechno Milotec, takže s t ím bych ani nelezl na výstavu. A s tou modrou barvou a červenýma sedačkama bych radši zalez někam do kouta. Vůbec se mi nelíbí kombinace barev které na tohle auto použili. ( hlavně ty černé lišty na modré )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kombinace modra/cervena me taky drasa

nevim ale co je spatnyho na cernych listach k modry barve? v cerny matny naprosto bezna vec, v leskly mene obvykle ale ja uz to treba pred tremi lety mel na fabině a kdybych mel oktu v jiny barve tak jsem to udelal zas

myslim si ze to je opravdu o tom co kdo radsi (nekdo rad cele auto v laku nekdo rad doplnky v cerne) ani jedno neni kýč

na druhy strane v pripade RSa kde nejsou listy na naraznicich me cerny listy na dverich pak taky moc neladej

doplnek od milotecu nevidim ani jeden i kdyz jsou ty doplnky podobnyho razu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že těžko ty sedačky dá VW do "nějaký RS z Boleslavi", když u nich jsou jen v R32 jakožto tom TOP modelu a jak tu někdo psal, snad i za příplatek... Nicméně se už ví, že do Škodovky pasujou, takže časem je tam někdo odtum určo nacpe, bych si tipoval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amogh : Neřekl jsem že je to špatné, ale že se mi to vůbec nelíbí. A pokud tady budem vyloženě slovíčkařit, tak teda napíšu, že ty doplňky co jsou na náraznících,tak jako by z Milotecu vypadly ( už to tady dokonce taky někdo psal ). Takže pro mě absolutně nezajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, myslím, že je to bezpředmětná diskuze...

tohle je typickej Essen a Škodovka se potřebuje něčím prezentovat stejně, jak jiný automobilky....už ji zřejmě omrzelo vystavovat tam zablázenýho Scouta, jak loni, nebo Fabii na 17kách kolách, jak předloni. Chce ukázát něco víc....stejně jak VW tvoří Golf GTI 630Ps, nebo různý varianty GTIčka s LSD (LamboStyle Doors). Je to jen prezentace firmy, neznamená to, že se to bude vyrábět.

Jinak podle mě, pokus je to pěknej, i když modrá barva a červenej interiér k sobě neladí. Bejt to RSo bílý je to úplně o něčem jiným....ale za pokus to stálo....

Jinak ty sedadla jsou klasický RECARA a dávaj se do všech koncernových hot-hachů - S3, R32 atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikej?? no a okolik?? ma jinou ridici jednotku ale motor je kompletne stejnej!! mam cupru od exnera tam prodavaji i audi takze otom vim cupra ma 177kw tedy 241koni S3 ma 195kw tedy 265koni cupra muze mit totozny kone! a je i limitovana edice cupry k1 s nazvem copa co ma 315koni!! tak asi chces vedet hlavni rozdil mezi cuprou a a S3 je quattro a spojka HALDEX ve prospech S3

A já bláhovej si vždycky myslel, že Copa měla jen 285koní.... kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...