Přejít na obsah

Pneu R17


Crros

Doporučené příspěvky

Zdravím,

lidi potřeboval bych poradit, mám doma opravdu moc pěkný kola o ráfku 7 x R17 a musím je do jara obout, dostal jsem nějaké typy, ale rád bych se poradil s někým, kdo má trošku zkušenosti. První typ padl na pneumatiky Dunlop SP Sport FastResponse o rozměru 205/50/R17 a další byl opět Dunlop ale tentokrát Dunlop SP Sport Maxx MFS o rozměru 215/45/R17, jde mi hlavně o to aby pneumatika dobře seděla a měla pozitivní vliv na jizdní vlastnosti mé octavie. Někteří lidé tvrdí, že s 215kama neudržím už takové auto na silnici. Těším se na vaše reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud 225/ 40 nebo 205/ 50

215/45 je "nízká" guma

BLBOST. 205/50 R17 má poloměr 317mm, 215/45 R17 má poloměr 311mm-což je snížení o 6mm, 225/40 R17 má poloměr 304-což je snížení o 13mm. Takže "nízká" je ta 225/40.

Editováno: , autor: last.train
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mysterx888 na tvoju 1.6.75kw daj normal 17 s gumamy ako je to tu popisovene v rozmeroch v pneu 205/50 alebo 225/45 -215/45, 18 su uz asi dost velke a predsa vecsi valivy odpor vecsia spotreba a tiez na to ze budiky nebudu asi presne ukazovat rychlost jazdy,ale to neviem isto,to ma uz niekdo opravy ak sa mylim a pokial 205/50 sa ti javy ako vysoky dezen co mne to nepride tak daj 225/40 ako to uz last.train presne opisal. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porozmyslam nad 225/40 a 225/45,ked hovorite 215/45 je uz moc......len sa bojim ze tie 225 nebude dobre sedet na ceste-bude ma trochu hadzat von z vyjazdene cesty

co je moc?? :kuk: mě přišla 215/45 uplně vpoho, 225/40 je na oktu blbost(v 17) když už tak tu 225/45/17 ta je normální rozměr a neni drahá jak jsem psal.. ta 215/45/17 je trochu dražší(ale taky nemusí jsou ruzný akce)

nevim proč by tě to neudrželo na cestě... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK davam 225/45/17 ak vidim tak viaceli to mate takto! :)

martino:viem ze to je detaili no ale radcej som sa pytal viac krat aby som si bol isti v tom!somarinu podla mna to zase neni!mne zalezi na detaili -_- .

no jo este kamarat mal BMW 530i a mal tam 225ky a hovoril ze velmi sa mu zle jadzil a dnes som mu volal teraz tam ma 245ky,a povedal preto mu to robil lebo je siroke auto :kuk: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...