Přejít na obsah

Brzdové kotouče help


cmada

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat.Teď mě čeká výměna brzdových kotoučů i desek.

Na www.e-cat.cz jsem našel př i zadní kotouče ale nějak se mi nezdá ta cena.

Slyšel jsem od jednoho z fóra,že jsou v pohodě ATE,ale na e-catu stojí 2kusy cca 1600,-.Není to nějak málo?

A co kvalita?Nemáte stím někdo zkušenosti?Desky budu dávat origo.

Dík za odpovědi

TADY JE ODKAZ NA KOTOUČE

http://www.e-cat.cz/c-1314088_1960846_1960...ni-naprava.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 cmada: To je docela aktuální, mě čeká komplet výměna na jaře. Zatím to vypadá, že nahodím komplet Feroda. ATE kotouče jsme používali v práci a moc se neosvečily (BMW E39, A6) hlavně jejich PowerDisky. Desky používáme Ferodo nebo Jurid.

U mě jsou origo desky Textar. U kotoučů si nejsem jist, ale podle zbytků značení je to Lukas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

a co jsi pořídil? vrtané nebo normální? potřebuju dát taky nové kotouče i desky a pakny na ručku...nevím jestli má cenu kupovat vrtané nebo ne... (jestli je v tom tak velký rozdíl) je to na supa 1,8T 150kw (mimochodem brzy budu potřebovat i spojku zas...kdyby někdo věděl o kvalitním řešení)

Teď jsou tam originál a to moc nebrzdí, zvlášt pokud tomu nakládám po okreskách brzdy dost brzo zvadnou. Dřív jsem jezdil 5kovým bramborem a ten brzdil o dost lépe, tak je to trochu zklamání.


a jaké desky jsi vybral? přemýšlím o zimmermann nebo textar...mimochodem prý jsou dobrý i ty feroda...jen zatim netušim v čem by měly být lepší... Díky

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jedine orig nebo kotouce Zimerman + desky textar :)

Brembo praska a desky brembo silene spini kola :)

ATE jsou na hovno to vi uz asi kazdej :)

jeste zvazuju posledni dobou EBC nebo Galfer :)

Mám Galfer a super,ale trvalo tak 1000km než byly 100% účinné.Cena 10700 i s hadicema teflon .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahojte,

Ja som kupil kotuce Zimmermann sport a dosky EBC ultimax... Vcera sa to vymenilo... musim s tym vsak najazdit nejake km aby boli max ucinne. Skusenost s kotucmi Zimmermann sport mam. Mam ich na Felicii a oproti serii o dost lepsie , preto som sa rozhodol ich dat aj na SuperB-a. Na EBC dosky som cital iba chvalu preto som ich kupil. Uvidime ze ako sa osvedcia :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte, mám problém

Na podzim jsem měnil předky Zimmerman Sport + Ferodo Premier takže najeto cca 4tis km

a podívejte jak to vypadá, drážky...... a není obroušen celý možný pás:(

Čím to je? Obhlídl jsem pár aut i s děrovaným a i plnýma kotoučema a byli krásně lesklé v plné šíři a bez rýh....

Pravé kolo horší
Levé bez blesku a s bleskem

post-18550-0-72343800-1372241668_thumb.j

post-18550-0-00105100-1372241675_thumb.j

post-18550-0-79297200-1372241680_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...