Přejít na obsah

turbo


roman 1

Doporučené příspěvky

nejdřív jsem se ptal na repas,všude řekli že když je po ráně tak do toho nikdo investovat nebude,vyšlo by to dráž než nový,totiž to moje mi bylo vyměněno v servise za turbo z bouračky a bylo prasklé

na druhou stranu kdo koupil turbo a ví že je nové a ne repas?nikdo tak klídek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív jsem se ptal na repas,všude řekli že když je po ráně tak do toho nikdo investovat nebude,vyšlo by to dráž než nový,totiž to moje mi bylo vyměněno v servise za turbo z bouračky a bylo prasklé

na druhou stranu kdo koupil turbo a ví že je nové a ne repas?nikdo tak klídek.

tak mi potom vysvetli rozumný dôvod načo mu je to tvoje staré? zvyčajne keď ti v serioznom servise menia veci za nové tak ti (pokiaľ ich chceš) tie tvoje staré aj dajú späť,... Ak má niekto záujem o staré súčiastky, tak to nebude asi kvôli tomu aby ich zaniesol do zberných surovín ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to udělali i brachovi a co myslíš že mu repasovali starý a prodali mu ho jako nový... nikdy díl za díl :prc:

Hmm gorol kousek odtud... Pokud na turbu neni v prdeli vyfukova cast s osickou a jde normalne vyvazit, je turbo repasovatelne, nove lagry a prevazeni. Nevidim v tom problem...Otazka jen je aby pouzite lagry popripade kompresorovy rotor byl kvalitni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi potom vysvetli rozumný dôvod načo mu je to tvoje staré? zvyčajne keď ti v serioznom servise menia veci za nové tak ti (pokiaľ ich chceš) tie tvoje staré aj dajú späť,... Ak má niekto záujem o staré súčiastky, tak to nebude asi kvôli tomu aby ich zaniesol do zberných surovín ;)

logicky jsem mu to neřekl a při předání chlapík spěchal a nevyndaval ho z krabice :p

tak je jasný že jinak to repasujou,ale nabídku mají na obojí,nové i repas,sice zato ruku do ohně nedám,ale při důkladnější kontrole znalcem co repasy dělá,to moje bylo nový

mj.na co ti bude rozmr......ý turbo když do repasu 16 17 tis.nikdy nedáš,hlavně to moje chtělo nejen nový obal ale i lopatky atd.prostě mělo hodně za sebou a bouračku,takže to koupilo ránu od motoru.v tý době jsem měl to auto krátce a prd jsem věděl,dneska se mi to stát tak ten servis ve kterým se mi to stalo bych vypálil do základu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...