Přejít na obsah

Přední ložiska


Shaarky

Doporučené příspěvky

CHLAPI BUDU PŘEKOPÁVAT PŘEDNÍ BRZDY ZA VĚTŠÍ. MÁM 1.6 75 KW KOTOUČE 256 MM A BUDU DÁVAT KOTOUČE 280 MM, TO ZNAMENÁ VĚTŠÍ TĚHLICE. TAK SEM SE CHTĚL ZEPTAT JESTLI SE TY LOŽISKA V TĚHLICI NĚJAK LIŠÍ, NEBO JSOU PRO VŠECHNY OCTAVIE STEJNÉ ??? ABYCH NEKUPOVAL ZBYTEČNĚ NĚJAKÉ JINÉ LOŽISKA. DÍKY ZA VAŠE RADY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Poznal jsem to když jsem jel po rovině a jen nepatrně pohnul volantem tak se to ozvalo,měl jsem v čudu jen jedno ložisko nechal jsem vyměnit obě plus Geometrii.Po čase mi přišlo že to dělá znovu jel jsem do servisu na kontrolu kupodivu byli ochotný znova se projel a říkal že se mu to nezdá na ložiska potom to zvednul a zjistil že mám vůli v převodovce jak jsou uloženy poloosy ukazoval mi ten vakl který to má, že by to být nemělo.Oprava jiná převodovka to mám radost ale asi nekecal vůle je docela velká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, já nevím jak poznat které kolo dělá ten divný zvuk :( a nevím jak zjistit jestli to je ložiskama.

Zdvihni auto na zdvihák a potom rukou roztoč jedno a potom druhé koleso.Z ktorého bude počut taký hrdzavý ,,rezavý" zvuk tak to ložisko by malo byt hotové... Z dobrého nejde žiadny zvuk.Mne menili lavé predné ložisko po 170 tis km bolo počut taký hluk na strane vodiča akoby z vrtulového lietadla.Skúška na heveri potvrdila ,že išlo o lavé ložisko.Teraz po asi tisícke km sa hlási asi pravé ložisko.Tu je však hluk taký iný akoby spomalená strelba z gulometu a slabé vibrovanie vo volante .Geometria to nie je bola predtym robená aj pneu som dal nové Bridgestone Turanza ER300.Najviac je to počut pri 60-80 km/h a nejde spoznat z ktorej strany prichádza....Najprv som mal indície ,že to može byt vonk.homokinetický klb,ale auto pri plnom vytočení vpravo či vlavo na 2.rýchl.stupen nevydáva žiaden zvuk .Tak to posúdil moj známy mechanik,ktorý sa previezol.Tipuje to pravé ložisko lebo pri 70km/ a miernom točení vlavo sa to najviac prejavuje.Zatial je to slabý zvuk a neriešim to..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdvihni auto na zdvihák a potom rukou roztoč jedno a potom druhé koleso.Z ktorého bude počut taký hrdzavý ,,rezavý" zvuk tak to ložisko by malo byt hotové... Z dobrého nejde žiadny zvuk.Mne menili lavé predné ložisko po 170 tis km bolo počut taký hluk na strane vodiča akoby z vrtulového lietadla.Skúška na heveri potvrdila ,že išlo o lavé ložisko.Teraz po asi tisícke km sa hlási asi pravé ložisko.Tu je však hluk taký iný akoby spomalená strelba z gulometu a slabé vibrovanie vo volante .Geometria to nie je bola predtym robená aj pneu som dal nové Bridgestone Turanza ER300.Najviac je to počut pri 60-80 km/h a nejde spoznat z ktorej strany prichádza....Najprv som mal indície ,že to može byt vonk.homokinetický klb,ale auto pri plnom vytočení vpravo či vlavo na 2.rýchl.stupen nevydáva žiaden zvuk .Tak to posúdil moj známy mechanik,ktorý sa previezol.Tipuje to pravé ložisko lebo pri 70km/ a miernom točení vlavo sa to najviac prejavuje.Zatial je to slabý zvuk a neriešim to..... :)

ok, díky, jak bude čas, vyzkouším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...