Přejít na obsah

Octavie I. - zatékání přes dveře


mario1977

Doporučené příspěvky

Ahojte. Po včerajšej búrke mne ale aj iným t tohoto fóra, zatieklo do vozu. V zadu za vodičom, asi 1 cm vody, ale tesnenia okolo dverí suché, aj sedačka ale prahová lišta bola mokrá a keď som otvoril dvere, tak tak sa mi to vylialo aj na zem a ešte teraz to je vlhké v aute. pomôžte. ďakujem

:help:

:help:

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tece to pres igelit - tesneni u dveri muzes mit dobry ale ve dverich igelit. tesneni - dole poradne prilepit.

potvrzuji, já to měl kombinované ještě s těsněním, jak jsme měnil zámky dveří, tak jsem neseřídil protikusy na sloupcích, po dešti bylo ale patrné, ž eje těsnění od půlky mokré, přitáhl jsem a pak nateklo jen dole, zalepil jsem a suchu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny,

mám problém se zátekáním do auta přes dveře spolujezdce. Dneska ráno jsem měl v autě docela pěknou louži. Rozdělal jsem to a zjistil jsem, že když stéká voda po okně a auto je mírně nakloněné na levou stranu tak nestéká mezi plechy na odvod do kanálků ale stéká na vnitřní plech na kterém přišroubovaná stahovačka po kterém jde na reproduktor a z něho po tapecu do auta. Poraďte někdo jak to odstranit. Jestli mám koupit nové lišty oken nebo je jiný spůsob. Díky za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám problém se zátekáním do auta přes dveře spolujezdce. Dneska ráno jsem měl v autě docela pěknou louži. Rozdělal jsem to a zjistil jsem, že když stéká voda po okně a auto je mírně nakloněné na levou stranu tak nestéká mezi plechy na odvod do kanálků ale stéká na vnitřní plech na kterém přišroubovaná stahovačka po kterém jde na reproduktor a z něho po tapecu do auta. Poraďte někdo jak to odstranit. Jestli mám koupit nové lišty oken nebo je jiný spůsob. Díky za všechny odpovědi.

Je to klasický problém, hodně se to tu i řešilo , stačí dveřní igelit nebo mirelon dobře oblepit a zalepit izolepou a vše je pak OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám problém se zátekáním do auta přes dveře spolujezdce. Dneska ráno jsem měl v autě docela pěknou louži. Rozdělal jsem to a zjistil jsem, že když stéká voda po okně a auto je mírně nakloněné na levou stranu tak nestéká mezi plechy na odvod do kanálků ale stéká na vnitřní plech na kterém přišroubovaná stahovačka po kterém jde na reproduktor a z něho po tapecu do auta. Poraďte někdo jak to odstranit. Jestli mám koupit nové lišty oken nebo je jiný spůsob. Díky za všechny odpovědi.

Jo přesně tak chybí folie ve dveřích origo 300kč. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám problém se zátekáním do auta přes dveře spolujezdce. Dneska ráno jsem měl v autě docela pěknou louži. Rozdělal jsem to a zjistil jsem, že když stéká voda po okně a auto je mírně nakloněné na levou stranu tak nestéká mezi plechy na odvod do kanálků ale stéká na vnitřní plech na kterém přišroubovaná stahovačka po kterém jde na reproduktor a z něho po tapecu do auta. Poraďte někdo jak to odstranit. Jestli mám koupit nové lišty oken nebo je jiný spůsob. Díky za všechny odpovědi.

Jo přesně tak chybí folie ve dveřích origo 300kč. :palec2:

Fólie tam je. Ale právě po té folii to jde na reprák a z neho do auta. Voda neodtéká mezi dvojitý vnější plech ale na vnitřní plech na kterém je igeli. A z něho to stéká okolo repráku do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám problém se zátekáním do auta přes dveře spolujezdce. Dneska ráno jsem měl v autě docela pěknou louži. Rozdělal jsem to a zjistil jsem, že když stéká voda po okně a auto je mírně nakloněné na levou stranu tak nestéká mezi plechy na odvod do kanálků ale stéká na vnitřní plech na kterém přišroubovaná stahovačka po kterém jde na reproduktor a z něho po tapecu do auta. Poraďte někdo jak to odstranit. Jestli mám koupit nové lišty oken nebo je jiný spůsob. Díky za všechny odpovědi.

Jo přesně tak chybí folie ve dveřích origo 300kč. :palec2:

Fólie tam je. Ale právě po té folii to jde na reprák a z neho do auta. Voda neodtéká mezi dvojitý vnější plech ale na vnitřní plech na kterém je igeli. A z něho to stéká okolo repráku do auta.

buď koupíš novej igelit nebo ten stávající oblepíš, včetně vše dir po šroubkách, udělají se nové, je možné, že jsou "vyčvachtané"

a přelep i ten prostup na kabeláž k repru, měl aby tam být otočená kapsa, aby tam nezatékalo a ta kapsa občas uletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatekani dvermi spolujezdce sme tady vyresili ,ale co takhle zatikani na prave strane spolujezdce v mistech kde je na leve strane paka otvirani kapoty motoru. Slysel jsem ze by to mohlo byt pelovim filtrem - vymenil jsem ho ale stale zatika. jedna se o Octu 98. nemuze byt na te prave strane neco prasknuteho? Skousel jsem i odtokovy kanal a ten je v poradku aspon myslim kdyz nim tece voda tak by nemel byt ucpanej. Nevite nahodou co stim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že už budeš mít klid, taky jsem to řešil, dal jsem tam místo toho potrhaného igelitu ten nový co je z takovýho mirelonu nebo co a je to od tý doby v pohodě.

 Mno zkus tam nalít třeba litr vody a hned uvidíš jestli protéka za podběh nebo néé. Možná bych udělal i revizi, zda ten rámeček co drží filtr dobře doléhá. Jinak to místo co popisuješ se zdá být jako kdyby to teklo klapkou vnitřní recirkulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Návštěvník

No ja jsem mel ten plast prasklej co je pod steracema - presne na miste kde je vzduch filtr tak tam je dvoji striska a ta spodni u vnitr byla napsakla - maji to dobre vyresene ale to jejich nabodovani 2 plastu bylo hrozne - dost velka kaluz a teklo to pres filtr.

Takze rozdelat plast pod oknem a mrknout na tu stranu plastu kde je ten filtr a ten plast tam ma dve steny - mrknete zda neni odtrzena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od té doby co jsem vyměnil igelit a stírací lištu je klid. V autě ani kapka. A to už mockrát pořádně pršelo. Bylo to tím igelitem. Byl okolo repráku protrženej a jak stojím před barákem tak je auto nakloněný. Tím to z lišty stékalo po igelitu na reprák a odtud do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem pod tíhou špatného svědomí "kilák izolepy ve dveřích" koupil celou sadu ochraných folií ve škodovce za 766,- a jelikož jsem měl kliku, tak mi oba zadky nelepily - prý vadná serie lepidla, takže po výměně za jinou serii a nalepení už klidně spím s čistým svědomím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Taky jsem zjistil, že mi zatéká dveřmi u spolujezdce.

Chci se zeptat, jakým způsobem se ta nová folie na dveře lepí ? Ona má na sobě už nějaké lepidlo nebo čím to tam přilepit ?

A kolikpak asi tak folie na dveře a stírací lista okna stojí.

Díky.

Ano ta fólie je samolepící,jen strhneš ochrannou vrstvu. Před lepením je potřeba tu dosedací plochu na dveřích očistit,třeba benzínem. Na přední dveře stojí 300 a na zadní 100kč,lišta nevím ale už se to tady psalo že 200kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...