Přejít na obsah

skla zrcátek


Tom_F

Doporučené příspěvky

2headerTDI: velmi konstruktivní nápad, já už zháním ty modré skla dlouho a nechci nové, bo jsou drahé ;)

hele já nevim ale na feldu jsem si dával takovej modrej průhlednej pruh nahoru na okno stálo to pár korun.....bylo skrz to vidět docela dobře .Tak to nejdřív zkuste na nějakej kuz zrcadla co najdete doma a podle mýho to efekt splní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nekdy trivialni reseni muze byt genialni :) pokud to bude plnit ucel a neodlepi se to casem pak je to :palec2:

podle mýho když se to nalepí pořádně tak by to mohlo vydržet jediný z čeho mám trochu strach je vyhřívání....... ale zase když v létě na auto pere slunce tak se ty okna taky ohřejou docela slušně když to vyjde tak to zejtra zkusim nalepit na nějáky obyč zrcadlo a hodim sem fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkusil..... nalepil jsem na malý zrcátko fólii..... a byl jsem příjemně překvapenej, mám takovej ten pruh na okno kterej je z úplně tamvý modrý do čirý, fotky jsem ani dávat nebudu protože to na nich neni kale vidět..... ale chci k tomu jenom říct aby jste to s tou modrou nepřeháněli protože v tý uplně tmavý neni vidět skoro nic...... a jak se lepěj fólie to tady taky někde je. Myslím že když zajdete do nějaký firmy kde se fólie lepí tak vám nějakej ustřižek najdou a daj a nebo za pakatel prodaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...