Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

SW 2684 - aktuální SW pro Columbuse, s podporou vlastního hlasového ovládání. V případě výbavy s GSM III (má také vlastní hlasové ovládání) je nutno zvolit si, jaké hlasové chceš ponechat aktivní a v té druhé jednotce ho kódováním deaktiovat. Více na PM.

Ahoj, diky za velmi zajimavou zpravu, SZ (PM) jsem jiz Ti posilal vcera nebo prevcirem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chlapi mám problém, když chci internet v notebooku přes BT GSM III jednotku, tak mi NTB vyhledá BT jednotku, ale když dám připojit, tak to začne psát, že se připojuje, ale ani po 20min. se to nepřipojí:), nevíte někdo co stím?:)

Editováno: , autor: Luk1s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup od P.T. ho:

A mam tu konecne vysledky ntb vs GSMIII

•Pripojil jsem mobil, nastavil pres maxika APN pro GPRS, aktivoval viditelnost zarizeni.

•Pres ntb (Sony Vaio) jsem HF vyhledal a sparoval. Visty mi primo nabidly pripojeni k internetu pres toto HF, takze jsem nechal ntb pripojit.

•Maxik ukazal navic ikonku GPRS, pote ohlasil ze GPRS spojeni bylo navazano.

•Ntb nasel nove pripojeni k netu, oznacil jsem ho jako "public".

•Net chvili bezel (Skype se pripojil), nicmene IE ani FF uz se na net nedostaly, stejne tak ICQ, Skype se taky po chvilce odpojil. Udajne nedostupnost DNS serveru.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Postup od P.T. ho:

A mam tu konecne vysledky ntb vs GSMIII

•Pripojil jsem mobil, nastavil pres maxika APN pro GPRS, aktivoval viditelnost zarizeni.

•Pres ntb (Sony Vaio) jsem HF vyhledal a sparoval. Visty mi primo nabidly pripojeni k internetu pres toto HF, takze jsem nechal ntb pripojit.

•Maxik ukazal navic ikonku GPRS, pote ohlasil ze GPRS spojeni bylo navazano.

•Ntb nasel nove pripojeni k netu, oznacil jsem ho jako "public".

•Net chvili bezel (Skype se pripojil), nicmene IE ani FF uz se na net nedostaly, stejne tak ICQ, Skype se taky po chvilce odpojil. Udajne nedostupnost DNS serveru.

jake jsi mel VPN alias přístupový bod? INTERNET?

Editováno: , autor: janousmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ty máš v navi SW 2664? Noooo, tak tady má někdo hodně blízké kamarády :) ...vzhledem k tomu, že ještě není v sérii :)

1Z0.B je docela postarší GSM II = neumí PBAP = protokol pro stahování telefonních kontaktů (proto je nevidíš a s E66 ano). Toto by ale nemělo za následek špatné zobrazení na navi. Spíš je tu ale problém pouze v generačním rozdílu RNS (pokud máš opravdu SW 2664) a starší verze UHV (aktuální s podporou PBAP je HW 35, SW 170).

Podarilo sa už niekomu doriešiť ten problém s FW 2664 a nezobrazenými kontaktami z GSM II u predface? Ja mám momentálne RJ telefónu 1Z0 035 729 B a nefunguje mi ten zoznam na dotykovom displeji. Tá RJ s C na konci fakt pomôže? Predpokladám, že ak by sa neupdatovali všetky časti Navi na v. 2664, tak by ten telefón mohol fungovať a pritom navi či hlasové ovládanie by mohlo fungovať ako v tej najnovšej verzii. Len by to chcelo editovať inštalačné CD a fakt netuším, v ktorom adresári je update na ktorú časť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se samotným propojením Blackberry 8310 (podle pdfka od Škodovky RSAP podporuje) s autem. Na mobilu povolím všechno co jde, ohledně možností handsfree i bluetooth. Nechám na MaxiDotu vyhledat telefon a když mi to telefon najde, tak ho vyberu a potvrdím. Na telefonu se objeví připojení k SKODA RSAP a chce to po mě kód (podle návodu by mel mít 16 číslic). Problém je, že na MaxiDotu se mi žádný kód neobjeví a místo toho tam mám stále "Čekejte". Na anglickym fóru jsem našel přízpěvek se stejným problémem, ale řešení zde nebylo. Nemá někdo řešení? Ještě dodám, že telefon má firmware ve verzi 4.5.0.69

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se samotným propojením Blackberry 8310 (podle pdfka od Škodovky RSAP podporuje) s autem. Na mobilu povolím všechno co jde, ohledně možností handsfree i bluetooth. Nechám na MaxiDotu vyhledat telefon a když mi to telefon najde, tak ho vyberu a potvrdím. Na telefonu se objeví připojení k SKODA RSAP a chce to po mě kód (podle návodu by mel mít 16 číslic). Problém je, že na MaxiDotu se mi žádný kód neobjeví a místo toho tam mám stále "Čekejte". Na anglickym fóru jsem našel přízpěvek se stejným problémem, ale řešení zde nebylo. Nemá někdo řešení? Ještě dodám, že telefon má firmware ve verzi 4.5.0.69

To Stepan Ort:

Ahoj,

mam sice BB8900, ale problem bude podobny.

1.Odstran rSAP ze seznamu autorizovanych BT zarizeni

2.Dej na MAXI DOTU funkci hledat

3.V BB zvol posloouchat. V menu BT musis mit nekde 3 volby - hledat, poslouchat, zrusit, zvol poslouchat

4.MAXI DOT zobrazi nalezeny telefon, potvrdis ho

5.MAXI DOT zobrazi 16 cislic. Zadej je do BB

No a tady ja vzdycky skoncim...:) BB se tvari jako pripojene, ale MAXI DOT, resp.GSM III se zasekne....

Nporadis ty me?

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to diamant: napsal jsem dnes do SA, zda je to mozne, respektive jako jsou moznosti...uprimne, zda se mi, ze jedinou moznosti bude vymena GSM III za GSM II, mam BlackBerry 8900 (ktere podporuje rSAP a vse mozne a nemozne), ale s GSM III jsem v haji, tak uvidime...

Ahoj,

mohu se zeptat, zda a jak jsi toto vyresil? Do vcerejska jsem mel NOKIA 6300 s GSMIII (COLUMBUS v SII), ale vcera jsem dostal BB8900 s tím, ze komunikuje. Ale me se to ne a nedari...

16ti mistny kod ziskam, BB rSAP SKODA najde a tvari se jako spojene, ale MAXI DOT je nejakej kouslej a dal to nejede...

HELP PLS

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mohu se zeptat, zda a jak jsi toto vyresil? Do vcerejska jsem mel NOKIA 6300 s GSMIII (COLUMBUS v SII), ale vcera jsem dostal BB8900 s tím, ze komunikuje. Ale me se to ne a nedari...

16ti mistny kod ziskam, BB rSAP SKODA najde a tvari se jako spojene, ale MAXI DOT je nejakej kouslej a dal to nejede...

HELP PLS

Petr

BB8900 neni s GSMIII kompatibilni - zde ti bohuzel nic nepomuze, pouze zmena telefonu a nebo jednotky

napis PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se samotným propojením Blackberry 8310 (podle pdfka od Škodovky RSAP podporuje) s autem. Na mobilu povolím všechno co jde, ohledně možností handsfree i bluetooth. Nechám na MaxiDotu vyhledat telefon a když mi to telefon najde, tak ho vyberu a potvrdím. Na telefonu se objeví připojení k SKODA RSAP a chce to po mě kód (podle návodu by mel mít 16 číslic). Problém je, že na MaxiDotu se mi žádný kód neobjeví a místo toho tam mám stále "Čekejte". Na anglickym fóru jsem našel přízpěvek se stejným problémem, ale řešení zde nebylo. Nemá někdo řešení? Ještě dodám, že telefon má firmware ve verzi 4.5.0.69

Jak jsem psal jiz nize, telefon neni kompatibilni, pomuze pouze vymena telefonu a nebo jednotky. Napis mi PM.

U BB je kompatibilni jen 9000 Bold a to pouze od SW 8502.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podarilo sa už niekomu doriešiť ten problém s FW 2664 a nezobrazenými kontaktami z GSM II u predface? Ja mám momentálne RJ telefónu 1Z0 035 729 B a nefunguje mi ten zoznam na dotykovom displeji. Tá RJ s C na konci fakt pomôže? Predpokladám, že ak by sa neupdatovali všetky časti Navi na v. 2664, tak by ten telefón mohol fungovať a pritom navi či hlasové ovládanie by mohlo fungovať ako v tej najnovšej verzii. Len by to chcelo editovať inštalačné CD a fakt netuším, v ktorom adresári je update na ktorú časť.

Ahoj, NAVI tu nehraje zadnou roli. PredFL nepodporuje jeden z novejsich komunikacnich protokolu a tedy kontakty se nestahuji. U novejsiho SW lze nakodovat na DDP misto KPB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BB8900 neni s GSMIII kompatibilni - zde ti bohuzel nic nepomuze, pouze zmena telefonu a nebo jednotky

napis PM

Ahoj,

BB8900 je softwarove naprosto stejny jako 9000 Bold, rozdil je pouze ve velikosti a fotaku.

Ve svem BB8900 mam v.4.6.1.310 (Platforma 4.2.0.127), mam ho tyden, cili predpokladam, ze verze SW je nejnovejsi....

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka zní a proč Nokia E66 funguje s jednotkou 1Z0 035 729 B a fw 266x nebo 268x??

To je teda záhada. Ja mám HTC Touch HD2 a mne zoznam na navi nefunguje. Nejde upraviť to upgrade CD tak, aby sa upgradoval iba modul TV, a navigácie? Teda aby zostal pôvodný komunikačný protokol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnuji navod pro BlackBerry a nastaveni rsap:

BlackBerry & rSAP

Návod pro nastavení BlackBerry & rSAP (např. nové auta Volkwagen, Škoda, atd.)

1. - připravte telefon pro SAP - "Menu-button/Options/Bluetooth/Menu-button/Add Device/Listen (Tlačítko menu/Možnosti/Bluetooth/tlačítko menu/Přidat zařízení/Poslouchat" (telefon je nyní viditelný pro spojení SAP, pouze několik vteřin)

2. - vyhledejte zařízení SAP na Handsfree.

3. - připojení a spárování s BlackBerry je nyní možné, zadejte PIN SIMkarty.

4. - Telefon je při připojování SAP zcela uzamčen a stále je zobrazeno „Je aktivní režim SAP: K odpojení od HF a zapnutí služeb telefonu klikněte na OK“.

Pozor:

- Pokud se připojení SAP stále nedaří: Podívejte se na možnosti BT ("Menu-button/Options/Bluetooth/Menu-button/Option" (Tlačítko menu/Možnosti/Bluetooth/tlačítko menu/volba) na telefonu, zda je u položky Service (Služba) odškrtávací značka (fajfka): Profil přístupu k SIM.

- Po každém ukončení připojení BT musí být u BlackBerry zadán pin kód karty sim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...