Přejít na obsah

zhasinaní motoru


energic

Doporučené příspěvky

zdravim a prosim o radu

mam 1,6 74kw r.v.1998.Posledni mesic vzdy pri nastartovaní studeneho motoru mi nedrzi otacky...pri nepridani plnu proste chcipne.pri pridani trosicku plny vyskoci otacky az moc. Po ujeti asi 500m je vše OK a auti slape tak jak ma...ale beda kdyz po nastartovani je krizovatka a musim zastavit.Motor chcipne...a to trebas 5x za sebou kdyz si nehlidam otacky plnynem.Po ujeti tech 500m muzu auto zhasnout. po nastartovani do cca 1hod je vse ok,pak se situace opakuje...poradte mi prosim co s tim.dekujiiii energic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to samé..vyčistit škrtící klapku a zjistit kdy byly měněný svíčky-případně vyměnit...v servise už budou vědět.

opět zdravím,

tak klapka vyčištěna,svíčky nové a stav pořád špatný :-( po napojení na pc nevykazuje žádnou chybu,poraďte mi prosím co mám dělat.už ani v servise nevědí.Nebyl jsem teda přímo u škodovky.

diky za každou malou nápovědu jak mám postupovat dále

energic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět zdravím,

tak klapka vyčištěna,svíčky nové a stav pořád špatný :-( po napojení na pc nevykazuje žádnou chybu,poraďte mi prosím co mám dělat.už ani v servise nevědí.Nebyl jsem teda přímo u škodovky.

diky za každou malou nápovědu jak mám postupovat dále

energic

Tak tento problém právě řeším taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...