Přejít na obsah

Zvýšení výkonu TDI


Doporučené příspěvky

prej to jde ,ale rozhodně je to větší investice než jen trysky turbo chip

Neni!Ale je jasný,že když se budeš rozjíždět jak huntal a dávat tomu v plnym rejdu tak můžeš udělat spojku a nebo poloosu,ale to dokážu i na novym autě bez chipu.

Asi tak !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se takhle ptal kamaráda závodníka,když si koupil svoji octu TDI 81kw nechal ji šipnout na 150 k,výsledek bylo prý fajn dělo,po 40tis.zrada:ohlá hlava,rozvody v pi...!atd.no,takže koupil jinej motor opravili to a octěnce udělal pápá lálá,a kopil si O II RS combi,říkal že teprva ve 160km/h dává 6 rychl.tak nevím do toho bych tedy nešel!je to ale věc každého

Pokud to mel na 150PS jen chipem, tak to se ani nedivim.. normal je 130PS z 81cky ...ale kdovi co vlastne mel a kolik tam opravdu bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo mě řikal závodník Octavia 1,9 TDi 154 koní ,že ulámu klouby poloosu ,a že spojka to nevydrží ,jo a v zimě se nedá jezdit auto je moc živé i při rozjzdech . budu to dělat u Reeshy vDP tak uvidíme co poradí on

Keci a vykurvit muzes i seriovou 130citku, co se tyce spojky aj., vse zalezi na jizde...a spojka se da poresit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jste mě přesvědčili  ,ale jestli zničim auto ,budu vás strašit až do smrti ( a at bude brzo  :smich:  kol4

No max. te bude strasit samotny auto, za to jak ses k nemu choval :Dlol

Jak uz jsem ti psal na zacatku, dej tam ty trysky S764, misto tech kapatek co tam mas ted a budes mit cca120PS, pak sam uvidis jestli ti to bude statcit, pri tehle uprave by ti mela spojka vydrzet, pokud ji ovsem uz nemas nacatou..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se Vám do toho nějak míchat - tdi neni moje parketa - ale zkuste se obrátit na Lukáše z OC - má tdi 66 kW upravený na 125 kW (170 PS) a 400 Nm od DP a má tam turbo ze 150ky, vstřiky race 520, supersprint vejfuk a čip. Nevim o tom, že by předělával nějaký hadice od turba - jen vyměnil turbo a ostatní zůstalo a intercooler má taky původní v podběhu a maká mu to super a bez problémů. Zkuste se ho zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...