Přejít na obsah

podlozka pod SPZ chromova z LIDLA


789michal

Doporučené příspěvky

Ja tieto chrómované držiaky akosi nemusím. U nás to dávajú na auto len holohlaví majitelia postrarších Audín a BMW, prípadne skalní priaznivci tuningu.

Sice nie som holohlavy majitel bmw, audi ani skalny priaznivec tuningu ale keby som nasiel kvalitne a hlavne pekne chromovane podlozky kludne by som ich dal na auto. na striebornej metle by to myslim nevyzeralo ako vytunovany junior. celkom pekne som videl v sklade BMW ked som tam bol dohliadat na inventuru ale boli to len vzorky, este to nepredavali. mal by som sa ist pozriet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku je nejaká firma a tá začala dodávať chrómované podložky priamo pre niektoré predajne nových áut aj s ich logami. Konkrétne u nás to ponúka napríklad BMW. Mám tam kamoša, tak viem vypátrať výrobcu.

Tak predpokladám, že to snáď niečo vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že nepřežije zimu, stejně jako chromové doplňky Janko-stylu.( vlastní zkušenost)

ja zas predpokladam ze pokial to predavaju zakaznikom v bavarii nebude to posledny cinsky shit. predsalen maju trochu narocnejsich zakaznikov ako miloustek & ferkojozkojanko-style.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tieto chrómované držiaky akosi nemusím. U nás to dávajú na auto len holohlaví majitelia postrarších Audín a BMW, prípadne skalní priaznivci tuningu.

Sice nie som holohlavy majitel bmw, audi ani skalny priaznivec tuningu ale keby som nasiel kvalitne a hlavne pekne chromovane podlozky kludne by som ich dal na auto. na striebornej metle by to myslim nevyzeralo ako vytunovany junior. celkom pekne som videl v sklade BMW ked som tam bol dohliadat na inventuru ale boli to len vzorky, este to nepredavali. mal by som sa ist pozriet.

no jooo ale ty si bruz vylyz :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...