Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

sorry za OT, ale to si s htp děláte srandu ? Tenhle úplně na hovno motor fakt někdo chce ? To by me fakt zajímalo proč - za poslední dobu jsem nejel s ničím horším, než s trivalcem od škodovky a je jedno, jestli benzin nebo nafta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

u Yetiho MC bude na 99% z Ambition vycházet. Elegance 1.2TSI DSG u "městské" verze je v nabídce např. na Slovensku, u nás jsou motorizace trochu osekané.

 

Jinak jsem se díval, že Fabia Tour má začátek výroby údajně až osmý týden a je deklarovaná až do konce roku. To není úplně závazné, ale odpovídalo by to výběhu combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bojlere měl bych ještě jeden dotaz ohledně Fabie RS.Jako zaměstnanec škodovky mohu mít na Fabia 8 nebo 9% slevu a při pladbě v hotovosti nebo úvěrem tak z té ceny po slevě ještě - 5.2%.Je realné,že bych někde u prodejce obdržel bez známosti větší slevu např.zkusit prodejce obeslat emailem.Předem dík.

Editováno: , autor: Boleslavák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínky pro zaměstnance neznám. Zatím jsem žil v tom, že operativní leasing je výrazně výhodnější.

 

No a něco k tématu. Kdo vlákno sleduje, tak ví, že žádné cenové skoky u Fabie už dlouho nebyly. Uvedený článek vypadá spíš jako placená reklama

 

http://ekonomika.idnes.cz/skoda-zavadi-prescasy-na-fabie-dkb-/ekoakcie.aspx?c=A140206_154534_ekoakcie_suj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...