Přejít na obsah

vrzani dveri


xandrew

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem ze mi vrzou zadni dvere pri otevirani ci zavirani.

Namazani tukem ani WD40 nepomohlo (mazal jsem jak omezovac tak jsem zkousel striknout olej na panty).

Mate nekdo zkusenost jak odstranit?

A kdyz u jsem u tech dveri, tak spolujezdcovi jdou hure zavirat/otevirat - rovnez mazano, ale zmena zadna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chtěl jsem se zeptat, jestli je to drahý nebo složitý ten omezovač vyměnit. Tohle léto je to vrzání už k nesnesení. Jakmile otevřu dveře, vrže to tak, že se lidí otáčejí, co je to za šunku. Zajímavý je, že jakmile se trochu ochladí nebo třeba po umytí ty dveře nevržou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a o to mi právě šlo, jestli je to problém, ty omezovače vyměnit. To vrzání je šílený. Jediný dveře, které nevržou jsou u řidiče, tudíž teď proklínám všechny svý spolujezdce co otvírají ostatní dveře a vržou a vržou, když mě nic nevrže :D Já jim už začínam i nadávat, že ty dveře otvírají schválně pomalu aby to vrzalo co nejvíc :D , no co, jsem z toho už nešťastnej, takovej škopek přeci jenom ta fabinka neni a tak si nesmí něco takovýho dovolit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohl mi spray na povolování zarezlých šroubů.Prostříkat a pořádně,po třech dnech odrezování a otevírání dveří sem a tam se rozchodily.Po uvolnění jsem pant promazal olejem s Cu.Od podzimu dveře chodí jak po másle.

Potvrzuji stejně jako milk . Napřed soprejem na povolování zarezivělých šroubů a až se to rozchodí po několika dnech teprve kvalitní mazivo ne WD40. Tekutá vazelina ve spreji a nebo ještě lepší jak dfoporučuje Mikl s obsahem CU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohl mi spray na povolování zarezlých šroubů.Prostříkat a pořádně,po třech dnech odrezování a otevírání dveří sem a tam se rozchodily.Po uvolnění jsem pant promazal olejem s Cu.Od podzimu dveře chodí jak po másle.

Potvrzuji stejně jako milk . Napřed soprejem na povolování zarezivělých šroubů a až se to rozchodí po několika dnech teprve kvalitní mazivo ne WD40. Tekutá vazelina ve spreji a nebo ještě lepší jak dfoporučuje Mikl s obsahem CU

mne to zacalo vrzgat tiez. :angry:

co mam prestriekat sprayom na zarezle sroby?

panty, alebo ten omezovac ?

alebo vsetko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

WD40 je na uvolneni treba zrezlejch sroubu, nebo tak. Zajed si do autorizovanyho servisu - udelaji ti to zdarma. Uz jsem to praktikoval. Jinak je to asi opravdu nejakej spray znacky Wurth. Ty mazadla - tuky jsou takovy divny... Ten v tom servise to udelal tak, ze to striknu dovnitr a hejbal dverma do zblbnuti.... Je po problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak sem myslel, že fábie je každej kus originál a málokdy ne všech všechno pasuje stejně. Ale koukam, že mají přeci jenom hodně věcí společných.. Mam stejnej problém, zadní dveře vržou, že se to rozlíhá mezi domama. Šílený, ale jakmile se ochladí je klid. Tak jsem to teď máznul a uvidíme až se oteplí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...