Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Hezka prace Martine...jak dlouho si to prosim te delal? ;):p:feve:

Ahoj pane :-))já děkuji za cenné info!!!

a k práci dělal jsem to od pátku odpoledne a potom celou sobotu určitě tady zase někdo napíše že to měl za 2hodiny ale to já bohužel ........(zrovna ted jsem řešil že si někdo zapojoval něco do auta a pak přijel hele ono to nechodí jak jsem myslel a já na to koukám a když jsem viděl dílo tak řikám to si dokonči sám...předtím se ptal jak mě to asi bude trvat kdybych to montoval a to se dost podivoval a když jsem pak koukl na auto co udělal bylo mne to jasné)

jen vše odplastovat sundat oba nárazníky atd je pěkný čas

a za druhé jsem měl smůlu v tom že origo přední svazek měl závadu a v zadním napájecím svazku byl také problem takže mazec :-))))))))))))))) Facelift čidla jsou moc pěkná jen ty otvory na ně se musí opravdu opatrně viz foto....

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhausek .....vždy se někdo ozve a řiká proč tam něni tohle proč tam je tohle atd:-)))..prostě forum....:-))))))))))))))))))

člověk šetřil za učelem že je vozítko na popojíždění a pro práci ....i radio si dodal starší ale to se bude měnit za faceliftové kvůli PDC

a HF nokia je v pohodě....:-)))) a bohužel jeho očesaná verze by asi na štítu bez uprav nic nepsala :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhausek .....vždy se někdo ozve a řiká proč tam něni tohle proč tam je tohle atd:-)))..prostě forum....:-))))))))))))))))))

člověk šetřil za učelem že je vozítko na popojíždění a pro práci ....i radio si dodal starší ale to se bude měnit za faceliftové kvůli PDC

a HF nokia je v pohodě....:-)))) a bohužel jeho očesaná verze by asi na štítu bez uprav nic nepsala :-)))

Jak se tak dívám, tak na fotce je maxidot.. nebo to není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Badys Doli to je super spolupráce :-))))

Milhausek jako max to vypadá ale facelift to má trochu jinak tato verze naprosto oholená nemá ani PC a ani nezobrazuje na LCD dveře jen na ledkách......možná by to šlo dodělat i s PC ale na to nebyl požadavek a auto už nemám doma abych to mohl otestovat......teoreticky přehrát SW budíků nebo nakodovat ale třeba tambude i jiný HW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem nic nefotil pracovního nějak na to přestal být čas ale nezahálíme a pracujem :-))))

Ale co jsem nafotil bylo mé auto....přes zimu jsem ho nějak nevyužíval tak zahálelo.....

proběhla očista kompletní + vyčištění brzdového systému byl dost oreznutý...:-))))))

letní 17RS nahrazeny R19/235/35 OZ a domontovaný TRIPLING......

post-208-1239566146_thumb.jpg

post-208-1239566153_thumb.jpg

post-208-1239566158_thumb.jpg

post-208-1239566166_thumb.jpg

post-208-1239566174_thumb.jpg

post-208-1239566179_thumb.jpg

post-208-1239566186_thumb.jpg

post-208-1239566193_thumb.jpg

post-208-1239566199_thumb.jpg

post-208-1239566215_thumb.jpg

post-208-1239566222_thumb.jpg

post-208-1239566229_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm super kola .. ale 19 to je už docela mazec ... takové dilema jsem mněl přesně před rokem zda koupit nové kola či pneu ... O.Z. jsem mněl taky vybrané ..ale bohužel koupit nekoupit vejdou se nevejdou na ten můj podvozek atd řešení ET a tak jsem koupil jen pneu a neřešil jsem to .. i trochu jse mněl strach co s kolama když se nevejdou... a také jsem chtěl zachovat 205 .. určitě bude znát 235 na zrychlení a max ... a co profil .. určitě je znát každej kámen .. to na tom mém autě bych asi odrovnal nápravu... tak at slouží a hlavně neškrábnout .. to je pak na mašly... :palec2: jo a podložky jsi už asi nedával co... ??

PS: tripling .. se mi válí už docela dlouho na stole ... trochu rest z minula ... máš nějaké schéma ... at to mužu také používat .. zatím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj :-)))) kola ok... byla to nabídka už na tomto rozměru tak jsem to neřešil až se ojedou dám 225/35 a co se týče trncání neni to tak hrozné oproti 17 až jsem byl překvapen ...........:-))))ET je vyladěné na akorát a podložky jsou sundané to bych to tam nedal .-)))))))a tripling v pohodě dle barev myslím.......

PS někdo se ptal na kola 17RS tak zatím neprodávám......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj :-)))) kola ok... byla to nabídka už na tomto rozměru tak jsem to neřešil až se ojedou dám 225/35 a co se týče trncání neni to tak hrozné oproti 17 až jsem byl překvapen ...........:-))))ET je vyladěné na akorát a podložky jsou sundané to bych to tam nedal .-)))))))a tripling v pohodě dle barev myslím.......

PS někdo se ptal na kola 17RS tak zatím neprodávám......

tripling no u tebe asi v pohodě.. já mám 5 drátů... a barvy tam sou nějaké to máš pravdu .. když jsi to dělal... ale zapojit teda podle barev to nevím zapojit jen plus a minus asi nebude fungovat .. tak zda máš nějaké schema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...