Přejít na obsah

Zabezpecovaci zarizeni na volant ma to smysl?


Jeff

Doporučené příspěvky

Milotec prodava paku na volant, ma oznaceni S.W.A.T. LOCK-R za zhruba 1450 kc.

Krome toho, ze se s tim da zamknout volant (to bych bral s rezervou), tak to ma protiotresovy senzor a sirenu 125 Db s delkou trvani 30 s a infra daklove ovladani s aktivaci + mozno si nastavit kody jak na ovladaci, tak na zarizeni. Dal to ma stroboskopicky efekt zaroven se sirenou a v klidovem stavu blikajici cervenou diodu.

Kdyz nekdo napriklad z venku bouchne do skla, tak to zacne hlucet.

Vim, ze profik auto ukradne kdy chce i pres toto zabezpeceni, ale proti fetakum a smazkam to snad bude mit nejakou ucinnost.

Co vy na to, jit do toho, nebo radsi dat 5litru za Defend, Construct atd?

Zaujal me predevsim pomer cena - vykon.

post-9-1146126850.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti smažkám je dobré cokoliv, proti profíkům nic.

Construct určitě ano, alarm s otřesovým čidlem ano, hlídání ultrazvukem interier ano, tyč na volant ne. Už jenom ta manipulace s ní, když lezeš dovnitř a ven.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze otresove cidlo je dnes jiz jen na otravu, spise bych volil naklonove. Ti v noci budou do auta tak dlouho kopat az alarm vypnes :)

Tak ti ho budou naklánět, dokud alarm nevypneš :D

Samozřejmě že když někdo chce, nemáš sebemenší šanci mu zabránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profik ti ukrande auto aj s defendom... fetak ti len vybieli auto, takze defend alebo construct uplne zbytocny...

...alarm profikovi tiez nezabrani ale proti fetakovi to je celkom ucinne...zacne zjapat a fetak vezme nohy na plecia...

ja osobne nemam v aute ani alarm a ani nic podobne defendu... v aute nic nenechavam, takze fetak nema co ukradnut a ked ho berie profik tak je to aj tak jedno...

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že defendlock je k něčemu dobrý... Někde jsem četl zpověď profíka a ten říkal, že pokud má auto defend, tak radši si najde jiný bez něj (musel by si pod něj lehat a to by se chudáček ušpinil)... Ovšem pokud krade Ferrari, tak těch moc nejezdí a tak jde do něj chca-nechca.... Docela mě uklidnil, že se fabule moc nekradou, protože nejsou rentabilní... BTW čorkař byl z Práglu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude neco jako pesky nebo za vozem

nebo co bylo driv: kure nebo vejce........

kdyz se andilek zalibi nejakemu zlodeji, tak ho proste ukradne a hotovo.....zadna pomoc... :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že defendlock je k něčemu dobrý... Někde jsem četl zpověď profíka a ten říkal, že pokud má auto defend, tak radši si najde jiný bez něj (musel by si pod něj lehat a to by se chudáček ušpinil)... Ovšem pokud krade Ferrari, tak těch moc nejezdí a tak jde do něj chca-nechca.... Docela mě uklidnil, že se fabule moc nekradou, protože nejsou rentabilní... BTW čorkař byl z Práglu

nie je profik ako profik... ked ma objednavku na ten typ a tak ci onak ho zoberie bud s defendom alebo bez defendu... iba ak by take iste auta staly vedla seba tak si vyberie radsej auto bez defendu... ale ked presne typ co hlada nenajde bez defendu alebo podobnych zabezpecovacich zariadeni vezme aj so zabezpecovacim... o par sekund strachu viac... hehe

a fabule sa kradnu dost... na nahradne diely... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnou tyč jsem si kdysi koupil do fáčka (samozřejmě bez elektroniky, pouze na zámek) a fungovala cca. 2 měsíce. Jednoho rána jsem si sednul do auta, že pojedu do školy a ejhle, tyč nešla odemknout. Takže jsem do školy přišel pozdě, neboť jsem musel pěšky. Po škole jsem se vydal do prodejny, kde jsem to koupil, vedoucí vzal auto a jel se se mnou na to podívat. Zkoušel to odemknout a nic. Tak mi řekl ať to nějak sundám a přinesu mu to, že mi vrátí peníze, nebo mi dá jinou tyč. Tak jsem odmontoval volant a tyč i s volantem jsem si odnesl, abych to mohl uříznout. Řezal jsem to obyčejnou ruční pilkou na železo a na to že to mělo být vyrobeno z tvrzené oceli, tak to šlo velmi snadno, spíš mi to připadalo, že je to z hliníku. Když jsem to přeříznul a konečně sundal z volantu, tak jsem ještě jednou zkusil ten zámek a najednou fungoval. To jsem myslel, že se poseru. Tak jsem s tím chvíli rumploval, aby se to znova zaseklo, aby mi v obchodě neřekli, že už to funguje a že mi peníze nevrátí. Když jsem to tam donesl, tak mi nabízeli peníze, nebo novou tyč, tak jsem vzal peníze a rychle jsem se rozloučil. Toť mé zkušenosti s tyčemi na volant a už mi to do auta nesmí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnou tyč jsem si kdysi koupil do fáčka (samozřejmě bez elektroniky, pouze na zámek) a fungovala cca. 2 měsíce. Jednoho rána jsem si sednul do auta, že pojedu do školy a ejhle, tyč nešla odemknout. Takže jsem do školy přišel pozdě, neboť jsem musel pěšky. Po škole jsem se vydal do prodejny, kde jsem to koupil, vedoucí vzal auto a jel se se mnou na to podívat. Zkoušel to odemknout a nic. Tak mi řekl ať to nějak sundám a přinesu mu to, že mi vrátí peníze, nebo mi dá jinou tyč. Tak jsem odmontoval volant a tyč i s volantem jsem si odnesl, abych to mohl uříznout. Řezal jsem to obyčejnou ruční pilkou na železo a na to že to mělo být vyrobeno z tvrzené oceli, tak to šlo velmi snadno, spíš mi to připadalo, že je to z hliníku. Když jsem to přeříznul a konečně sundal z volantu, tak jsem ještě jednou zkusil ten zámek a najednou fungoval. To jsem myslel, že se poseru. Tak jsem s tím chvíli rumploval, aby se to znova zaseklo, aby mi v obchodě neřekli, že už to funguje a že mi peníze nevrátí. Když jsem to tam donesl, tak mi nabízeli peníze, nebo novou tyč, tak jsem vzal peníze a rychle jsem se rozloučil. Toť mé zkušenosti s tyčemi na volant a už mi to do auta nesmí. :D

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tajny vypinac

v kombinacii s pieskovanim ci leptanym VIN odstrasi 95% pripadnych lupicov.

5% pripada na ND a pesny dopyt po danom modeli v danej farbe a vybave na objednavku

tajny vipinac ti tezko nekoho odstrasi, jestli je teda tajnej a nemas na okne samolepku: Achtung!! V tomto aute je instalovan tajny vipinac. ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tajny vipinac ti tezko nekoho odstrasi, jestli je teda tajnej a nemas na okne samolepku: Achtung!! V tomto aute je instalovan tajny vipinac. ;):p

Možná, že kdyby na té nálepce bylo napsáno: V TOMTO VOZIDLE JE INSTALOVÁN STRAŠIDELNÝ TAJNÝ VYPÍNAČ, tak by to odstrašit mohlo. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu ze je vseobecne znam postup jak umlcet sirenu tak tady tento system je naprosto k nicemu.sirenu vidim,jednoduse ji umlcim a pak v klidu ulomim paku.byt zlodejem tak si vyberu auto s takovym zajistenim ,neb mam temer jistotu ze majitel nema na normalni zabezpeceni :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...