Přejít na obsah

Škoda RAPID


djpetr

Doporučené příspěvky

Včera jsem dva kousky potkal cestou domů - cestu prorážely dvě nové Octavie s F značkama, pak dvakrát Rapid - stříbrný a černý (nebo jak se to bude jmenovat) a pak to uzavíral Roomster na F značkách. Byl jsem od aut tak na metr daleko, vypadaly reálně a takový prvotní dojem, co jsem z toho auta měl - vypadá jak Fabie II sedan před faceliftem (alespoň takhle bych si ho představoval). A nebo jako Thalia, prostě tak na cenovku 170 000 Kč. Auta měla jen "mračítka" na předních světlech, jinak myslím nic, jel jsem v protisměru, na zkoumání nebyl čas. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, to je dobře, že je předek zamaskovaný a bude vypadat jinak, přední světla totiž vypadaly jak stará neprojektorová světla z Fabie II před faceliftem. Oproti Octaviím, které jely vepředu, to bylo vysoké a malé nevzhledné auto, asi tak na úrovni té Thalie...

Doufám tedy, že bylo jen opravdu geniálně zamaskované a ve skutečnosti bude vypadat jinak, nejlépe i co se týče proporcí. :D Každopádně maskování poznat nebylo, buď bylo opravdu kvalitní, že vlastně vytvořili nové auto, nebo nebylo vůbec (jen nějaké kryty na světlech) a to auto snad bude alespoň levné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/auto/265141-lehce-kamuflovana-skoda-rapid-se-uz-prohani-po-ceskych-dalnicich.html?ref=ostatni-clanky

Já viděl nějakou světle stříbrnou a černou, až je zas potkám tak je vyfotím, jezdím domů úsekem, kde se dobře testuje, jelikož končí zbořeným mostem a nikdo tam nejezdí. :) A je to i cesta přes panely, kostky a krásný asfalt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.c...=ostatni-clanky

Já viděl nějakou světle stříbrnou a černou, až je zas potkám tak je vyfotím, jezdím domů úsekem, kde se dobře testuje, jelikož končí zbořeným mostem a nikdo tam nejezdí. :) A je to i cesta přes panely, kostky a krásný asfalt...

No super. Tak tohle je Rapid. A zadek je hezkej. Tak to je fajn:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou věčnost čekáme na nějakou novou škodovku, a nakonec z toho vyleze takovej další hnusnej hubenej srá* !

Jestli máš 150 kilo nebo 210 centimetrů, tak tvé naštvání chápu. :)

A-Entry má mít rozchod předních kol jen o chloupek větší než Fabie, takže je jasné, že auto bude úzké. Jsou zákazníci, kterým to nebude vadit. Třeba mě. :) Nemyslím si, že bude interiér stísněnější než tvoje O1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

limuhob: dával bych přes to podpisy, jinak ti to děvky z iděsu ukradnou. vsadím se, že bude aféra z toho telefonujícího řidiče škodovky, jako kdyby mu pitomci nemohli dat HF

moc se mně líbí ten detail masky, kluci si museli dat hodně práce s tím kamuflováním předního světla. mají to i hezky vystínovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím povšiměnte si detailně kamufláže, aby to vypadalo jako indický RAPID - přední nárazník má jakési kulaté folie v rozích před výřezem blatníku, doufám že černá voština taky nebude rozdělena tím naraženým plastíkem, ale bude vcelku, přední mračítka resp. "rozmračítka" aby to mělo fabiácký tvar světel, jakási chromová lišta na přední hraně haupny, náznak třetího bočního okna (které tam ale ve skutečnosti není) vč. falešného plastového trojúhelníku u spouštěcího skla zadních dveří, falešné spáry zadních dveří, olepení přední hrany zadních světel, zvlášť viditelné je to na tom červeným autě, aby to tvarově vypadalo stejně jako ind.RAPID.

Já myslím, že nebudeme zklamáni a že desig alá Mission L bude z velké části zachován.

A proč je to vysoká a úzká "koza" ? Protože to míří na východ a tam jaksi silnice kvalitou neoplývají, tak proto vyšší světlá výška. Indický RAPID je proti evropskému ještě víc kamzíkoidní.

Jako hubenej jezevčík se mi to nezdá, myslím, že to bude proporcema kopírovat víceméně OI (doufám až na ten rozvor....).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvor bude jako "správný jezevčík" o cca 9cm delší než u Octavie A4 při téměř totožné délce.

Pro zajímavost. Superb B6 má oproti Octavii A5 rozchod vpředu i vzadu větší jen o 4mm. Jak/jestli jsou rozdílné nápravy prosím o kontrolu někoho s magickou koulí jménem ETKA. (případně mně vysvětlete, čím je možné rozchod při totožné nápravě jednoduše měnit). Každopádně Superb má i při tak malém rozdílu v rozchodu šířku větší o 5cm. Navíc, jak se dá kouzlit při stejném rozměru se vzhledem ukázal facelift Fabie/Roomsteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...